2737
2739
عنوان

خانمای ک باشگاه میرن بیان فقط

227 بازدید | 28 پست

دوستان مربی مخصوص باشگاه گرفتم یعنی فردا میرم ک هزینه شو بدم تو سه ماه 500 میگیره گفته فیت لاغرت میکنم بعد س ماه هم رژیم و تثبیت میدم تا وزنت بالانره نمیدونم تو تردیدم 

عضو گروه قرمز❤️(کاهش وزن بالا ۲۰ کیلو )وزنشروع ۹۵❤️وزن فعلی۹۳❤️وزن هدف ۶۰❤️ان شاءالله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگه مرتب بری ورزشارو انجام بدی تغذیتو منظم بکنی جواب میده فقطط باید خیلی مواظب باشی همین روندو بری ب ...

بعد س ماه واقعا یعنی تمام اضافه وزنم برطرف میشه 

عضو گروه قرمز❤️(کاهش وزن بالا ۲۰ کیلو )وزنشروع ۹۵❤️وزن فعلی۹۳❤️وزن هدف ۶۰❤️ان شاءالله
2738

کرونا هم که به ....

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 
اگه میتونی پرداخت کنی، حتما خوبه، شما شایسته ی بهترین ها هستی.  فقط بعضی ورزش ها را اگه بعد از ...

نمیدونم گفت برنمیگرده 

بعد س ماه واقعا یعنی تمام اضافه وزنم برطرف میشه 

بستگی به میزان تمریناتت داره.منکه مربیم تمرینای سختی رو برام گذاشته بود خیلی اذیت میشدم هرچن بعضیاشو نمیتونستم انجام بدم ولی تونستم وزنمو ثابت نگه دارم.بخوای حتما میتونی 

از مربیای باشگاه رژیم نگیرید، واقعا به فکر سلامتی خودتون نیستید؟ مربی باشگاه تخصصش در حرکات ورزشیه نه تغذیه و رژیم درمانی

متخصص تغذیه هستم😊                                         پیج من در اینستاگرام: green1diet@
من چن ماه قبل کرونا میرفتم عالی بود خدایی ولی کرونا امد دیگه نرفتم یکم شکم آوردم 

خصوصی بود؟ 

2706