2726

سلام خانومای خوشگل

من بعد۵ماه اقدام رفتم یه دکتر گفت تخمدانت خوبه فقط یه تلنگر میخواد و ۸تا آمپول یخچالی داد گه باید زیر جلدی تزریق بشه و قرص لتروزول.به نظرتون نتیجه میگیرم؟کسی هست نتیجه گرفته باشه؟خیلی نگران این موضوعم.الان پریودم و فردا باید تزریق داشته باشم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
الآنم پسرم چهارسالشه برای باردای بعدیم چندماه اقدامم ولی نتیجه نگرفتم گمونم واسه این یکی هم بایددا ...

خدا حفظش کنه براتون

مشکل تو چی بود؟

من که دکتر قبلیم گفت تنبلی تخمدانه و خیلی نا امیدم کرد ولی این یکی دکترم گفت مشکلت جدی نیس

سلام دوستان منم تو اقدامم این ماه دکتر بهم قرص کلومیفن داد رفتم سونو گفت دوتا تخمک خوب داری و بهم امپول اچ سی جی داد دوتا و اقدام کردم من تنبلی و کم کاری تیروئید داشتم دیروز باید پری میشدم ک فعلا خبری نشده سینه درد دارم طوریکه حس میکنم شیر جمع شده و گاهی تخمدونامم تیر می کشه از یه هفته قبل دردش کمتر شده سرگیجه و خواب آلودم و هرچی میخورم احساس میکنم تلخه 

امروز بی بی گذاشتم منفی بود

خدایا بابت هدیه ای ک 9\9\99 به من و همسرم عطا کردی هزاران بار ازت ممنونم،خدایاااا شکرتتتت
سلام دوستان منم تو اقدامم این ماه دکتر بهم قرص کلومیفن داد رفتم سونو گفت دوتا تخمک خوب داری و بهم ام ...

شایدلانه گزینی ولقاحت دیرانجام شده ب خاطرهمین منفی شده

صبرکن 5روزبعد اگه نشدی ی بیبی چک دیگه بذار

2706