2737
2734

منو مینداخت تو کمد دیواری همش منو میزد بزرگتر ک شدم راهنمایی شدم منو تو خیابون میزد هر چی میشد میرفت تو خانواده فامیل میگفت ابروی منو میبرد همه منو یجور دیگه نگاه میکردن همش هوای داداشمو داشت

الان دوستش دارما خیلی هواشو دارم ولی یاد اون موقع ها میوفتم گریم میگیره 

کاربری قبلیم تعلیق شد😑

ای جونم عزیزم ...ان شالله مادر خوبی برای بچه هات میشی. و اشتباهات مامانت تکرار نمیکنی 

گاهی اوقات این مشکلات باعث درس عبرت گرفتن ما میشه

Naznar 74...تیکر بارداری سومم هست سومین دخترم قند عسلم زودبیا که دل تو دلمون نیست هممون منتظرتیم....تاریخ ۹۹.۹.۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد ...خدایا سپاسگزارم بابت اینکه خوشبخت ترین زن دنیام ..خدایا شکرت خدایا شکرت ..ممنون که هستی ممنون که حواست به ما هست ..زندگیم عالیه😍😍😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منو واسه نماز خوندن میزد😐

از نماز متنفر شده بودم

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
ای جونم عزیزم ...ان شالله مادر خوبی برای بچه هات میشی. و اشتباهات مامانت تکرار نمیکنی  گاهی او ...

دقیقا واسم عبرت شد بخدا هنوزم بعضی وقتا ک با مامانم بحثم میشه اون موقع هارو بهش مبگم بهم میگه چرا هی گذشته رو میاری وسط ولی الان میفهمم بچگی مهن ترین بخش زندگیته چون تربیت میشی چون پشتت ب خانوادت گرمه 

کاربری قبلیم تعلیق شد😑
2738
منو واسه نماز خوندن میزد😐 از نماز متنفر شده بودم

بابای منم دم اذان میشد دعوامون می‌کرد برید نماز بخونید کافراا بعد خودشم نماز میخوند همه باید ساکت میشدن که داره نماز میخونه حواسشو پرت نکنید😐 موقع اخبار دیدنم همین وضع بود باید ساکت می‌بودیم الان اذان میگن  یا دم دمای غروب استرس میگیرم همش فکرمیکنم الان دعوا میشه

منم دقیقا مثل تو الان‌بچه دارم خیلی دوسش دارم نمیدونم چطور مامانم میتونس اینطور کنه بام

دقیقا منم نمیدونم نمیفهمم چجوری دلش میومد اینجوری رفتار کنه

کاربری قبلیم تعلیق شد😑

خدیا به همه ی پدر ومادرا سلامت روحی وجسمی  وصبر بده

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
2706