2733
2734

بانمک 

😂😂😂

در تاریخ 99/9/9 به آرزوم رسیدم                                 اگه ج ندادم فکر نکن میترسم دارم به حقوق حیوانات احترام میزارم ;)                                    این کاربری سه نفرى بوده حالا شدیم دونفری            l❤u                      کیا مثل من عاشق چیستانن ؟!سه تا زن تو دنیا از همه خوشگل ترن اگ گفتی چه کسانی هستند؟؟ میدونم که هیچکی نمتونه بگه خوب من به شما میگم!!👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭💁💁💁مامانم خشمل چشم ابی م 🙈😘، انعکاس تصویرش تو آینه و سایه اش !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂 سه چار ساله دنبالتم حدودی

ای وای چی شدی چی بودی

وای چقدر کیوتی 😂انگار رفتی پیش فلان فلان بیوتی

وای چشمای بلوتر فیس و شکوه تر

یه چی بین سلنا و لیلا فروهر

وای تو بگو کدومی 

😂😂😂

تنها و دل گرفته و بیزار و بی امید! از حال من مپرس که بسیار خسته ام!
2728
این کلمه های قلمبه سلمبه رو از کجاشون در میارن😐همون نوجوان چشه خیلی راحت تره که😓😂😂

انگلیسیه کلمه خودساخته نیس

نمیدونم منم چرا از این معادلا استفاده میکنن

무언가를 얻으려고 노력하지 않았다면 울 수있는 권리가 없을 것입니다!
والا ما تا میریم ی کلمه جدیو یاد بگیریم یکی دیگه مد میشه تازه داشتم تینیجر و ترند یاد میگرفتم کیوت ا ...

اوناچین دیگه ؟ من اونارم نمبدونم

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...
😂 سه چار ساله دنبالتم حدودی ای وای چی شدی چی بودی وای چقدر کیوتی 😂انگار رفتی پیش فلان فلان بیوتی ...

ماله کدوم اهنگه؟؟

무언가를 얻으려고 노력하지 않았다면 울 수있는 권리가 없을 것입니다!
2738

ناز جذاب 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
والا ما تا میریم ی کلمه جدیو یاد بگیریم یکی دیگه مد میشه تازه داشتم تینیجر و ترند یاد میگرفتم کیوت ا ...

ترند چیه؟

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2706