2733
2734
عنوان

انگشتر با نگین برلیان

181 بازدید | 16 پست

اگر انگشتر با نگین برلیان بخری موقع فروش برلیان هم به نرخ روز حساب میشه؟

هر قیراط برلیان چنده؟کسی میدونه؟

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
نه عزیزم انگشترمن جواهربود وهفتا برلیان روش داشت سال۹۴خریدم۲۸۵۰ سال۹۷فروختم۲۷۵۰🤐😒 داغ دلم تازه ...

واقعا میگی؟؟؟؟؟؟؟؟  

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست
2738

عزیزم شما مثلا انگشتر بگیری ۴ گرم طلا و مثلا ۱ قیراط برلیان طلا که به همون قیمت طلا بروز حساب میشه برلیانشم به قیمت روز دلار . و اینکه اگه خواستی بفروشیشم باید از همونجایی که خریدی ببری بفروشیش

این نیز بگذرد.......
برا من هم به نرخ طلا حساب کرد البته فعلا نفروختم😟

دوستان میگن نگین رو حساب نمیکنن در فروش

عزیزم شما مثلا انگشتر بگیری ۴ گرم طلا و مثلا ۱ قیراط برلیان طلا که به همون قیمت طلا بروز حساب میشه ب ...

اهان یعنی جای دیگه برلیان رو محاسبه نمیکنه؟

ولی اگه مثلا شما بخری و وقتی فروختیش قیمت طلا و دلار فرقی نکرده باشه یه چیزی کم میکنه دوباره خودش بر ...

اهان درسته...مرسی دوستم از توضیحاتت

2706