2737
2739

سلام به همگی؛امیدوارم در صحت و سلامتی زندگی کنید. حدود یک ماه پیش به امام موسی‌کاظم متوسل شدم؛نماز خوندم و سر سجده اسمشون رو فریاد زدم ، گریه کردم ؛ ولی انگار توسل من قبول نشده. امشب شب تولد امام موسی‌کاظم هست ، امامی که برای حاجات سخت بهش متوسل میشیم ؛ من دیگه تما راه‌ها رو رفتم ، هر دعایی ، هر توسلی ، هر کاری به ذهنتون برسه انجام دادم ولی ...!!

از شما عاجزانه درخواست میکنم امشب برای من دعا کنید.

التماستون میکنم دعا کنید که حال مامانم خوبه خوب بشه.

خواهش میکنم دعا کنید که پدر و مادرم حداقل ۱۰ سال صحیح و سالم و زنده باشن ، من به ۱۰ سال هم راضیم .

یک‌لحظه خودتونو بذارین جای من ، یه دختر تک فرزند بیست ساله که جز خدا و پدر و مادرش هیچکس رو نداره ؛ تو این دنیا اونقدر غریبه که حتی کسی رو نداره که بگه آی مادربزرگ ، آی عمه ، آی دایی ، آی .... برامون دعا کن ! هیچکس ! بعد از خدا تنها امیدم دعاهای شماست. خیلی سخته که هرلحظه چشمت به مامانت باشه ببینی نفس میکشه یا نه ! خیلی سخته که ببینی بابات نصف شبی از غصه رژه بره  ! خیلی سخته که تو تنها بودنات ، تو حموم ، تو تخت خوابت گریه کنی از درون فریاد بزنی ولی کسی متوجه نشه که داری زار میزنی . دیگه جون ندارم ... آه ندارم ... نا ندارم ... هر بار خودمو تو آیینه میبینم زیر چشمام‌ گود افتاده ، لاغر شدم ، پوستم سیاه شده ، موه های سرم آروم‌آروم داره سفید میشه ...

شما رو به امام رضا  قسم میدم ، هرکس این تاپیک رو خوند امشب  برام دعا کنه حتی شده یه صلوات ؛ من محتاج دعای تک‌تک شما هستم چون راهی نمونده برام...

عاجزانه درخواست میکنم امشب دعا کنید که حال مامانم خوب بشه ، پدر و مادرم حداقل ۱۰ سال صحیح و سالم و زنده باشن .

خواهش میکنم امشب برای حاجتم دعا کنید که بدجوری محتاجم. ممنونم. 

من یه تک فرزندم که تو این دنیا به جز خدا و پدر و مادرم کسی رو ندارم. تمام راه‌ها به روی من بسته شده و جز دعای شمایی که نمیشناسم و اصلا نمیدونم کی هستید دستم به جایی بند نیست. منه تک فرزند تنها وایستادم جلوی کوهی از مشکلات. خدا میخواد مامانم رو ببره پیش خودش ولی نمیدونه که اگه مامانم بره بابام طاقت نمیاره و زندگی من نابود میشه . خواهش میکنم ازتون دعا کنید تو این دنیا ما هیچکس رو نداریم که برامون دعا کنه... من چشمم به دعای های شماست خواهش میکنم ازتون... و حالا پدرم از پا در اومده !!! اون از مامانم ... این از پدرم ... من موندم ! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@fencoolak‍ 

@چمنگل    

@dokhi75‍ 

من یه تک فرزندم که تو این دنیا به جز خدا و پدر و مادرم کسی رو ندارم. تمام راه‌ها به روی من بسته شده و جز دعای شمایی که نمیشناسم و اصلا نمیدونم کی هستید دستم به جایی بند نیست. منه تک فرزند تنها وایستادم جلوی کوهی از مشکلات. خدا میخواد مامانم رو ببره پیش خودش ولی نمیدونه که اگه مامانم بره بابام طاقت نمیاره و زندگی من نابود میشه . خواهش میکنم ازتون دعا کنید تو این دنیا ما هیچکس رو نداریم که برامون دعا کنه... من چشمم به دعای های شماست خواهش میکنم ازتون... و حالا پدرم از پا در اومده !!! اون از مامانم ... این از پدرم ... من موندم ! 
2728

@fencoolak‍ 

@چمنگل    

@dokhi75‍ 

@dokhi75    75 

2738
@fencoolak ‍  @چمنگل     @dokhi75 ‍

عزیزم خیلی ناراحت شدم‌..... با تمام وجودم از خدا برای پدر و مادر عزیزتون سلامتی و عمر باعزت میخوام..... انشالله خدا خودش حافظ وجود نازنینشون باشه و سالیان سال کنار هم شاد و بی دغدغه زندگی کنید.... ۷ تا حمد و ۷تا صلوات هدیه به امام موسی کاظم برای سلامتی پدرومادرتون میخونم.....

یا رب از ابر هدایت برسان بارانی....

ب نیت امام کاظم علیه السلام که امام هفتم هستن برای سلامتی پدر و مادرتون ۷ تا حمد و صلوات میخونم 💗

گلم ایشون باب الحوائجن شک نکن دست خالی کسی رو برنمیگردونن... لطفا برای من هم دعا کن... خیلی محتاجم به دعا😭

مجنونِ حسینم ، شیدای ابالفضل...

عزیزم از صمیم قلب آرزو میکنم که مامان و بابای گلت تا ابد سایه اشون بالای سرت باشه، خدا هیچ بنده ای رو تنها نمیزاره، محکم و قوی باش عزیزم ، هزار تا صلوات برای سلامتی مامانت میفرستم و واسش دعا میکنم

@fencoolak ‍  @چمنگل     @dokhi75 ‍

چشم 

همیشه تو یادت هستم ودعات میکنم عزیزدلم

توکل به خدااااااا❤❤❤❤

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
2706