2726

2 سال با مامانم رفته بودم دستشویی من که جیش کردم دیدم مامانم یه نوار بهداشتی گذاشت تو لباسش گفتم چی بود گذاشتی تو شورت منم بزار نمی زاشت جیغ زدم لاستیک نوار رو کند گذاشت تو شورتم شورتمم کشید بالا من 🤐

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا

تو پارک سوار یه وسیله بودم از اینا که میچرخه یه خانمه اومد گفت من دوست خالتم بیا بریم منم گفتم خالم مرده فک کنم ۵ سالم اینا بود یه تصویر خیلی مبهمی هم تو ذهنمه شب بود یه جای خیلی پرت با خونه اجری 

🙂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دو سال خورده بودم شیطون بودم مهمون برامون ومد وقتی مامانم رفت چای بیاره  مهمونمون یه پیر مرد بود چاقوی جیبیش در آورد گفت گوشتو میبرم یا زود بخواب منم سرمو کردم زیر پتو کوچلوم😐

سه سالگی

مامانم حامله بود ومن وداداشم جلوی شکمش نشسته بودیم شکمشو نوازش میکردیم خواهرم لگد میزد ذوق مرگ نیشدیم😂

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2728

یه بارم سه سالگی با کفشایی که بابابزرگم ازمکه اورده بود خیلی دوسشون داشتم روش گلدوزی بود رفتم امامزاده کفشامو دزدیدن 😔

دوسالگیم وقتی داشتن پسته هارو گونی میکرذن منم گذاشتن تو گونی با پسته ها بازی کنم ما محصولمون پسته اس دویستا عکس تو گونی پسته، تو باغ پسته تو خشک کن پسته و....

کاربری سوممه:) من خاک خورده سایتم از 94اینجام من پشمای صاحبمم خودش از عجایب نی نی سایت ریخته

3 سالم بود از پله ها قل خوردم پایین

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
خاطرات زیر ۲ سالگی به یادمون نمیاد اینها رو از زبون بقیه تو دوران کودکی شنیدید و ذهن اونها رو به شک ...

خب یادمونه چیکار کنیم 

من دیگه خانم دکتر خانه دار نیستم و شاغل شدم. بهر قیمتی هست دارم کار میکنم. شده تو خونه، ولی من از بیکاری و بچه داری و خونه داری صرف نفرت دارم. من برای کار و تلاش به دنیا اومدم. 

بابا بزرگم روی تخت مریض بود 

زنداییم توی حساط یچیزی میشست 

منم کنار بابابزرگم بهش یچیز میدادم 

تاریخ و که چک میکنم میبینم یک ساله بودم اون زمان 

زمان مرگ‌ مادربزرگم که یک سال و نیمم بود دقیقققققق یادمه لحظه به لحظش 😞😞😞

•معمار و طراح داخلی • •مشاور دکوراسیون و چیدمان• 
خب یادمونه چیکار کنیم 

خب یادت باشه،چیکار کنم

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2706