2737
2734

۱۱ساله رانندگی میکنم وقتی با یه مرد تصادف میکنم طرف نیاد پایین چرتو پرت میگه فکر میکنه میتونه سرم کلاه بذاره امروز همسایه روبرویی مامانم از پارکینگش در میومد من در حال پارک تو کوچه بودم زد به من بعد گفت تو جلو پل ما پارک کرده بودی گفتم‌ اکی زنگ بزن افسر بیاد معلوم میشه بعد میخواستم ماشینو بزنم کنار اومده در ماشینمو باز کرده میگه فرار نکن😐 گفتم آقا ماشین‌من کم خسارت دیده بیخیال بریم میگفت نه باید افسر بیاد خلاصه کلی باهم بحث کردیم و یکم صدتمو سرش بردم بالا که فکر نکنه با زن طرفه میتونه چرت بگه‌همشم‌میگفت من فلان کاره ی دادگستریم واست پرونده فلان درست‌میکنم🤣 بعد منم با بلبل زبونی تمام جوابشو دادم خلاصه افسر اومد مقصرش کرد حالا کارت ماشینشو نمیداد دستم باشه😐 از اون طرف داداشم اومده میگه ولش کن ماشینت چیزی نشده بذار بره( ۳۰۰ هزارتومن خسارت خورد که اولش واسم مهم نبود )

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بگو بدرد بخور بودن یا نبودن داداشم رو تو تعیین نمیکنی 

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤

بعد داداش من‌خیلی آدم آروم و صلح طلبیه همش به من میگق

ف آرکم باش ولش کن بره من هرچی میگفتم پروئه میخوام ادبش کنم به خرجش نمیرفت مدارک ماشین هم جامونده بود خونمون بهش گفتم برو مدارک‌منو بیار گفت لصلا من کاری ندارم پس حالا که به حرفم گوش نمیدب😐 زنگ زدم شوهرم گفتم مدارک ماشینو از خونه بیار داداشم نمیتونه میگه اون حتی حاضر نیست این کارم ولست انجام بده چقدر بدرد نخوره . 

2738
وقتی افسر بود کادتشو نمیداد؟؟

نه افسر رفت من مدارک ماشینمو از خونه خودم رفتم اوردم گفتم اول مدارکو بده بعد بریم صافکاری نمیداد میگفت چه لرومی داره وقتی خودم دارم میام بعد دید اصرار میکنم کارت دانشگاهشو داد😐 بزور ازش گرفتم انقدر اصرار کردم

داداشت اشتباه کرده... باید حقتو بگیری نه حروم بود نه چیزی... منم جای همسرت بودم ناراحت میشدم جون از ...

نه من بخاطر پرو بازیش ازش خسارت رو میگرفتم ولی شوهرم تو اون گیر و دار تلفنی میگه چقدر داداشت بدرد نخوره به درد همین کار ساده هم نمیخوره😐 اصلا لزومی نداشت اینو بگه

2706