2733
2734

مثل قبل صورتم عکسا قبل بعدم مقایسه میکنم هنوز دقیق به اون وزن نرسیدم ولی پنج شیش کیلو موندم ولی تپلی نشدم هنوز صورتم خیلی قصه میخورم امروز ویتامین ای امگا سه هم خریدم روزی یکی بخورم 

بافکر کردن به هرالاغی ذهن خودرا باغ وحش نکنیم....! ،برا خوب شدن مریضیم یه صلوات برام میفرستین ممنونم منم دوس دارم بخندم   ...

روغن زیتون بزن به صورتت 

صورتت پر میشه

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولا که ویتامین ای رو مدام نباید خورد مثلا دو هفته بخور دو هفته نخور،دستورشو سرچ کن

دوما تجربه من اینه

شبا زود بخواب نهایت ۱۱ ،۱۲

نور گوشی هم پوست و خراب میکنه هم پای چشم گود و سیاه میشه،بیش از اندازه گوشی دست نگیر

2731
روغن زیتون بزن به صورتت  صورتت پر میشه

جوش میزنم بدبختیه بخدا 

بافکر کردن به هرالاغی ذهن خودرا باغ وحش نکنیم....! ،برا خوب شدن مریضیم یه صلوات برام میفرستین ممنونم منم دوس دارم بخندم   ...
منم همینم متاسفانه دیگه پری صورتم برنگشت

قشنگ به وزن قبل دقیق برگشتی ؟ چربو چیلی خوردی یا نه ؟ چون چربو چیلی بخوری برمیگرده میگن

قشنگ به وزن قبل دقیق برگشتی ؟ چربو چیلی خوردی یا نه ؟ چون چربو چیلی بخوری برمیگرده میگن

به وزن قبل برگشتم اما چربو چیلی نه نمیتونم بخورم همش جمع میشه توپهلوهام 

زندگیه دیگه آدم میسازه تقدیرمیخنده
2738
به وزن قبل برگشتم اما چربو چیلی نه نمیتونم بخورم همش جمع میشه توپهلوهام 

قبلا با چربو چیلی چاق شده بودی ؟ همینه دیگه چربو چیلی فقط میره تو صورت منم بعد عروسی کلی روغن استفاده میکرد چربا چرب صورتم انقد خوشکل شد لاغر شدم به معنا واقعی میمون شدم و قبلم هوری بود بخدا ببین چی شدم که میگم..کابوسم شده الان چقد روغنی میخوزی اصلا ؟ 

قبلا با چربو چیلی چاق شده بودی ؟ همینه دیگه چربو چیلی فقط میره تو صورت منم بعد عروسی کلی روغن استفاد ...

اصلا ازروغن وچربی بدم میاد یعنی یه لقمه هم نمیتونم بخورم من بعدزایمانم چاق شدم خیلی صورتم خوبو پرشد بعدش لاغر کردم اول همه صورتم آب شد پاچشام گود شد کلا الان اصلا دوست ندارم حتی عکس بندازم 

زندگیه دیگه آدم میسازه تقدیرمیخنده
جوش میزنم بدبختیه بخدا 

نشاسته هم خیلی خوبه 

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘
اصلا ازروغن وچربی بدم میاد یعنی یه لقمه هم نمیتونم بخورم من بعدزایمانم چاق شدم خیلی صورتم خوبو پرشد ...

قبل لاغر کردنت غذاهات چرب بود یا اجیل زیاد میخوردی چون اونا هم چربی دارن