2726
عنوان

خود...کشی یا نکشی

| مشاهده متن کامل بحث + 267 بازدید | 29 پست
کاش میتونستم با جزییات تعریف کنم اینجا....دوستم تو نی نی سایته نمیتونم همشو بگم.....😔

خب یذره بگو 

اینجوری کمکی از کسی بر نمیاد خب 😅😥🤔

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
خب یذره بگو  اینجوری کمکی از کسی بر نمیاد خب 😅😥🤔

شکست شکست شکست

فکر میکنم دنیام ب اخر رسیده....سنم بالا رفته و حتی ب یدونه از ارزوهامم نرسیدم.یکی از اعضای خانوادم اذیتم میکنه.ازدواجم معلق و داره دیر مبشه براش ای خداااااا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرت شدنیه؟اخه شما که دقیقا نمیدونین چی سر زندگی کوفتی من اومده😔

اگه دوست داری حرف بزنیم بیا خصوصی

اگه ن ک من درهمین حد از دستم برمیومد گلم😙

یه مازندرانی باتعصب😎🙌                               امضا ندارم انگشت میزنم😐☝🔵
شکست شکست شکست فکر میکنم دنیام ب اخر رسیده....سنم بالا رفته و حتی ب یدونه از ارزوهامم نرسیدم.یکی از ...

نترس عزیزم چیزی از دست ندادی هر چی دیر تر ازدواج کنی بهتره از زندگیت لذت ببر چیزی از دست ندادی باور کن 

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
2728
شکست شکست شکست فکر میکنم دنیام ب اخر رسیده....سنم بالا رفته و حتی ب یدونه از ارزوهامم نرسیدم.یکی از ...

ارزو هات دسته بندی کن اول اونی که دست یابی  بهش اسونه تلاشت بکن موفق میشی عزیزم 

اون اعضای خانواده هم تو همه هست عزیزم به دل نگیر

اگه دوست داری حرف بزنیم بیا خصوصی اگه ن ک من درهمین حد از دستم برمیومد گلم😙

من ریاد از نی نی سایت سردر نمیارم...کجا باهات صحبت کنم؟تلگرام؟تا همینجاشم خیلی ممنونم هم از شما هم بقیه

نترس عزیزم چیزی از دست ندادی هر چی دیر تر ازدواج کنی بهتره از زندگیت لذت ببر چیزی از دست ندادی ...

اطرافیانم اکثرن ازدواج کردن...حس میکنم با دلسوزی بهم نگاه میکنن...میدونم ازدواج زود اشتباهه ولی حرف و حدیثا ازارم میده

اطرافیانم اکثرن ازدواج کردن...حس میکنم با دلسوزی بهم نگاه میکنن...میدونم ازدواج زود اشتباهه ولی حرف ...

حرف و حدیث ها برای خودشون خوبه بخدااا الان حسودیت میکنن اصلا گول نخور لذت ببر از خونه پدری و دوران مجردی 

حرف و حدیث ها برای خودشون خوبه بخدااا الان حسودیت میکنن اصلا گول نخور لذت ببر از خونه پدری و د ...

اره درست میگین...شاید باورتون نشه ولی الان شما از اعضای خانوادم بهم نزدیکترید...انقدر ک همین چند جملتوت حالمو خوب کرد و از یه بمب گریه تبدیلم کرد به یه جوانه امید...الهی که چندبرابر خوبی برگرده به حالتون😍

اره درست میگین...شاید باورتون نشه ولی الان شما از اعضای خانوادم بهم نزدیکترید...انقدر ک همین چند جمل ...

فدات عزیزم هر وقت دوست داشتی حرف بزنی در خدمتم 

دلت بزرگ کن به حرف بقیه اهمیت نده تو میتونی از همشون موفق تر بشی 👍👍👍

اگه دوست داشتی بامن حرف بزن تو تلگرام 

نمیدونم بتونم راهنماییت کنم یا نه ولی شنونده خوبیم

بزرگترین ارزوم اینه که همه عزیزام به ارزوهاشون برسن و من بتونم با خیال راحت برای خودم حتی یک ساعت زندگی کنم .

دعوت به دوستی دادمت 

میتونی بهم خصوصی پیام بدی

2706