2726
عنوان

یه مهمونی دادن بالای سیصد تومن خرجشه

| مشاهده متن کامل بحث + 969 بازدید | 72 پست
ببین این لیست دقیقه اره تیکا کلاممه😅😅😅😅

پارسالم ۲۰ تا مهمون خورشت خلال و سالاد و نوشابه و میوه ۹۵۰

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم چند کیلو بود ولی دقیقا یادمه هفت تا ماهیچه بود با یا گردت

تازه کمم بود به خدا

سر اون توبه م شد 😅

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 
2728

والا 300 تومن ک مفت 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
معلومه که میشه ساده تر برگزار کرد. ولی مهمونی من... مهمونی خودمونی نبود. خیلی رسمی بود همه باره اولش ...

خدا بیشتر بهتون بده منم اولین مهمانیم کشک بادمجون دادم،پیتزا،جوجه،با یه خورشت فکر کنم قورمه سبزی بود یادم نیست اون رو البته واسه دوسال پیش بود که اصلا یادم نمیاد چقدر شد مهمانی با مهمانی هم فرق داره به قول شما ولی الان من هر مهمانی میگیرم فقط یا نوع غذا ولی بهترین حالتش گوشتش خوب رنگ و لعاب و تعمش خوب با اخلاق خوش مگه مردم برا غذا میان خودنم یا من میخوام چیزی به رخشون بکشم این جوری دیگران هم برای طلافی راحت ترن

خب من ریز خرید رو فرستادم که دیدین انقدر نشد من تعجب میکنم از کجا خرید میکنین انقدر میشه من با برنج ...

شما یک سوم خرید منم نکردی و ننوشتی 

همه که مثل هم مهمونی نمیدن. من همیشه خیلی بریز و بپاش میکنم و یه چیز حسابی برگزار میکنم. 

خدا بیشتر بهتون بده منم اولین مهمانیم کشک بادمجون دادم،پیتزا،جوجه،با یه خورشت فکر کنم قورمه سبزی بود ...

منم همین کارو میکنم... ولی نه برای بار اول... اون مهمونی که گفتم خانواد عمه و عمو و بچه های شوهرم بودن. همه شون بار اول بود میومدن خونه ما... ولی قبلش مارو چند بار دعوت کرده بودن حسابی پذیرایی کردن. 

من اونارو بخوام دوباره دعوت کنم شک نکن فقط یه مدل غذا خورشتی میذارم خیلی ساده 

شما یک سوم خرید منم نکردی و ننوشتی  همه که مثل هم مهمونی نمیدن. من همیشه خیلی بریز و بپاش میکن ...

هرکس یه مدله واقعا من برام درس عبرت شد واقعا یه بار یه نفر برای اولین بار اومد خونمون من کباب کوبیده ،خورشت سالاد سزارو ژله و این حرفا درست کروم توسیستم نیست این مدل چون اکنا خیلییییی پولدار بودن گفتم شوهرم  خجالت نکشه یا کم نیارم خباصه صبحانه انچنانی و این حرفا رفتین خونشون اصلا من خونشون رو دیدم دهنم وامونده بود از خوشگلیش و لوسیش ولی غذا قرمه سبزی گذاشتم جلومون انقدر هم بهمون خوش گذشت دورهم بودیم خیلی هم عالی من خودم اصلا به این که غذا چز بود توجه نکردم بعدا که واسه بقیه تعریف کردم همه گفتن تو این جوری کردی براشون اون با اون همه وضع این جوری گفتم به خدا من اصلا به این توجه نکرده بودم بس که این خانم خوش اخلاق بود و بهم خوش گذشت دیکه درس عبرت شد برام ریخت و پاش هنر و مهمان نوازی نیست مهم اینه مهمان بهش خوش بگذره

منم همین کارو میکنم... ولی نه برای بار اول... اون مهمونی که گفتم خانواد عمه و عمو و بچه های شوهرم بو ...

اصلشم همینه به خدا مهمانی چند نوع غذا رو رسمی جز اذیت کردن مهمان و زحمت فراوون چی داره حالا بگین وضع خوب خداروشکر بهت فشار نیاد بدون فکر اون واقعا پر زحمته و دهن سرویس میکنه خدا وکیلی 

هرکس یه مدله واقعا من برام درس عبرت شد واقعا یه بار یه نفر برای اولین بار اومد خونمون من کباب کوبیده ...

الان اینایی که میگید هیچ ربطی به حرف من نداره. الان بحث مهمون نوازی و خوش گذرانی نیست. بحث خرید و هزینه بود که الان لیست تون نگاه کردم دیدم خیلی کم و ساده بود. زعفرون زدید 15 تومن.... من فقط 100 تومن پول زعفرون داده بودم. 

نمیدونم چند بار بگم متوجه بشید. اون مهمونی ساده و خودمونی نبود. بسیار رسمی بود و با همه شون رودرواسی داشتم