2726
اره شاید

اولش شماره موبایلش ثبت نبود ثبتش کردم بعد ک اون کد رو ارور میداد حالام ی بار میگه شماره درس نیس یبارمیگه کد درست نیس کلافه م کرد نمیدونم چیکارکنم

یا رب نظر توبر نگردد
اولش شماره موبایلش ثبت نبود ثبتش کردم بعد ک اون کد رو ارور میداد حالام ی بار میگه شماره درس نیس یبار ...

عجیبه

نمیدونم والا

مرا عهدیست با جانان...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بخدااولش دروغ نباشه ۲میلیون وچهارصدزدن برام بعدش دیگه ۲۰هزار۳۰هزار۵۰هزارزدن خوردخوردفک کنم۴.۵میلیونی ...

کدوم بانک عزیزم مراحل فروشش رو بهم میگی ممنون میشم

دانش آموخته طب سنتی🥰
ن خیالت راحت میدن برامنم۲وخورده ای قراربودکلابریزن نمیدونم چرا۴.۵تومن ریختن

سلام شما چندتا سهم فروختین منم میخوام تو کارگزاری مفید بفروشم میگه تعدادش رو مشخص کن .کدوما رو‌نگه دارم؟

سلام عزیزم یه سوال داشتم من 13خرداد تو بانک ملت 30درصد و فروختم تا مرداد ماه هیچ پولی برام نریختن بعد فهمیدم شماره تلفنم مشکل داره اصلا نمی تونستم وارد دارایی سهام عدالت بشم شماره به نام خودم رو 5مرداد وارد کردم و تایید کرد و تونستم وارد بشم ولی تا حالا هیچی نریختن الان هفتاد روز شده به نظرتون برم بانک و پیگیری کنم یا اینکه بازم صبر کنم چیکار کنم

😍😍😍 خواستن توانسته 😍😍😍        😍ممنونم از تا پیک بامداد خمار (الهه جون و بچه های خوب تاپیک ) عاشقتمونم😍             😀 تاریخ شروع رژیم آذر98😀                      وزن اولیه 80 😯 وزن فعلی53/800😀          وزن هدف 52😍    من میتوانم 💪💪
شما اطلاع داری برای فروش به خود بانک احتیاجی هست سجام ثبت نام کنم یا خیر؟

نه عزیزم احتیاجی نیست با کارت ملیت میری بانک همون جا برات کارتو میکنن و بهت برگه فروش رو میدن

😍😍😍 خواستن توانسته 😍😍😍        😍ممنونم از تا پیک بامداد خمار (الهه جون و بچه های خوب تاپیک ) عاشقتمونم😍             😀 تاریخ شروع رژیم آذر98😀                      وزن اولیه 80 😯 وزن فعلی53/800😀          وزن هدف 52😍    من میتوانم 💪💪
نه عزیزم احتیاجی نیست با کارت ملیت میری بانک همون جا برات کارتو میکنن و بهت برگه فروش رو میدن

منم تقریبا ۷۰ روزه فروختم‌بانک صادرات ولی هیچ خبری نیس

دانش آموخته طب سنتی🥰
عزیز شما سجام ثبت نام کردی؟

نه مستقیم رفتم بانک اونجا گفت نمیخواد و با کارت ملیم درخواست فروش زد و بهم برگه داد

پس چرا بانک دیروز ب من گفت برو سجام ثبت نام کن بعدم کد بورسی بگیر بعدش بیا برا فروش؟

2706