2733
2734
عنوان

دماغ میخوام بسوزونم اهنماییمخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 454 بازدید | 42 پست
والا زنداداشم حامله بود حتی بعد زایمانشم اومد خونه مامانم موند

کلا زندگیتو بر اساس کارای بقیه جلو میبری انگار! 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
دخترش زایید طبیعی 8ماه خورد خوابید با شوهرشو بچش

عزیزم دختر با عروس فرق داره من استراحت مطلق بودم سر بچه دومم خونریزی داشتم جفتمم پایین با خانواده شوهرم تو یه خونه هستیم چهار طبقه تا قبل از بارداری نظافت راه پله و حیاط و پارکینگ با من بود وقتی باردار بودم مادر شوهرم با  دخترش دست نمیزدن شوهرم پنجشنبه ها خودش همرو تمیز میکرد هیچ وقتم کاریشون نداشتم به خدا غذا درست میکردن میرفتم تو راه پله یه ساعت بو میکردم  تا از سرم بیفته از غذاهای خودم بدم میومد به مامانم می گفتم درست میکرد میاورد برام ولی نمیدونم لامصب چرا غذای اونا بوش دیوونم میکرد می گفتم به شوهرم بگم دعوا میشه اصلا به روش نیاوردم میگفت تو راه پله چیکار میکنی می گفتم حالت تحودارم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آخرش همه چیو خراب کرد میخواستم برا تشکر چیزی بخرم لایق نبودن

🙄

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
آره دست خودم نیست بچه دومم رو هم به خاطر حرف مردم آوردم

کاملا مشخصه

2738
آخه ب تو بچه اولم خیلی اذیت شدم الانم فکر میکنن با دارو باردار شدم بچه دوم آوردم که بدونن مشکل ندارم ...

چقد مهمه حرف بقیه برات 

تو هر کار کنی باز دهن مردم بازه

اینقد دهن بین نباش به مشکل میخوری...