2737
2734

من عاشق مامانمم ولی خیلی دهن لقه‌. منم مثل هر دختر دیگه ای دوس دارم اولین چیزی ک میشه رو به مامانم بگم بی بی چک زدم مثبت بود به مامانم گفتم ولی گفتم به کسی نگه الان میبینم خواهرم ک متاهله برام تو واتساپ پیان داده کدوم پتو نوزادی رو میخوای برات بخرم دست شوهرشم تو عکس هست . انقد ناراحتم ک حد نداره

امید زندگیم دوقلوهام😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید از ذوقش بوده 

به دل نگیر

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
2728

حق داری خیلی سخته 

مامان من اینجوری نیست خداروشکر ینی بود قبلا اما چندبار دعواش کردم درست شد 😅😅😅

۹.۹.۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد☺️اگر کامنت من به شما کمک کرد یک صلوات مهمونم کنید 🌿وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ💙

من سابقه سقط دارم اصلا هنو ازمایش ندادم هنو هیچی معلوم نیست اصلا دوس ندارم شوهر خواهرم یا حتی خواهرم بدونه چرا مامانم باهام این کارو کرد. الان گفتم صوهرم ک رفتم سرکار زنگ بزنم با مامانم دعوا کنم ولی گفتم ولش کن زنگ میزنم میگم مامان پریود شدم و تا چهارماهگی هم هیچی بهش نمیگم کدوم راهکار بهتره

امید زندگیم دوقلوهام😍 

خواهرت رو هر كسي حساب نكرده 

خواهر و مامانشون رو هم معمولا هر كسي حساب نميكنن ،منتظر پيام اونا هم باش

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي
2738
مگ چی میشه بدونن

سابقه سقط مکرر دارم . بعدم مگه میشه به بی بی چک اعتماد کرد؟؟؟؟؟، مت هنو خودم باورم نشده باردارم اونوقت شوهر خواهرم برام پتوی نوزادی میخواد بخره دارم روانی میشم

امید زندگیم دوقلوهام😍 
2706