2733
2739
عنوان

لطفا دوستان راهنمایی کنید

70 بازدید | 17 پست

یه زمین با شوهرم خریدیم اون ۳۰ دادمنم حدود ۱۴۵ تومن طلاهام قبل عید بعد الان سندش می خواد حاضر بشه میگم بزنش به نام من نمی زنه میگم پولا طلای من بوده بی انصافی قرار با یه زمین با پدرش عوض کنه میگه چون با پدرم می خوام عوض کنم یادگاری میشه اصلا نمیشه اینقد دلم گرفته بعد هی میگه مهرتو ببخش با خودم گفتم اگر مردونگی کرد زد میر محضر مهرم می بخشن ولی دید خیلی آدم .... شما میگید چیکار کنم خیلی دلم می سوزه هرچی طلا داشتم با زبون بازی ازم گرفتشون اواش گفت فرقی نمی کنه می زنم به نام تو 

۹/۹/۹۹به خواسته دلیم می رسم اگر خدا بخواد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اینو گزارش بزنید خدا خیرتون بدهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/4842811/بچه-ها-بیاین-از-خودمون-جوک-بگیم-از-خودمون-جوک-بسازیم-ببینیم-کی-طبع-جوک-گوییش-بهت?postId=149896835

کلی اطلاعات حقوقی براتون میزارم تو تاپیک اطلاعات حقوقی امیدوارم ب دردتون بخوره ❤
2738

گرچه زن و شوهر از این حرف ها ندارن که به نام کی ولی بدم اومد 

ببین تا آخر عمرت کل دارایی ایشون هم به نام شما بود اسم مهریه نیاره

اصلا رو نده که بگه ببخش 

هرگز این کار رو نکنی 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
2706