2733
2734
عنوان

جنسیت جنین

166 بازدید | 27 پست

بچه ها ممکنه سونوی آنومالی اشتباه تشخیص جنسیت بده؟ بهم میگن حالا شایدم دختر باشه بچت

آنجا که راه نیست، خدا راه می گشاید😍امروز 30 خرداد99، من صدای قلب کوچولوت رو شنیدم جان مادر❤❤❤واسه سلامت نی نیم یه صلوات میفرستین؟😚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دختر که خوبه

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍

آنومالی که احتمالش خیلی کمه ولی امکانش هست

من کسی رو میشناسم که تمام سونوها گفته بودن بچه اش پسره ولی دختر به دنیا اومد

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
تو انومالی احتمالش کمه

خودم میگم دختر رو ممکنه اشتباه تشخیص بدن ولی پسر نه

شوهرم خوشحاله بخاطر پسر بودن بچمون

یه وخ تو ذوقش نخوره😐

آنجا که راه نیست، خدا راه می گشاید😍امروز 30 خرداد99، من صدای قلب کوچولوت رو شنیدم جان مادر❤❤❤واسه سلامت نی نیم یه صلوات میفرستین؟😚
2738
آنومالی که احتمالش خیلی کمه ولی امکانش هست من کسی رو میشناسم که تمام سونوها گفته بودن بچه اش پسره و ...

وای واقعا از ته دلم دعا میکنم دیگه برای کسی اینجوری اشتباه نگن

❤❤❤❤❤❤ترک قیزلارین سالیقینا❤❤❤❤❤❤❤❤
آنومالی که احتمالش خیلی کمه ولی امکانش هست من کسی رو میشناسم که تمام سونوها گفته بودن بچه اش پسره و ...

چندسال پیش و اینکه کجا سونو میرفته هم خیلی مهمه....وگرنه همون آنومالی از لحاظ داشتن تخمدان و بیضه بررسی میشه

کلمه ی خوشبحالت از نظر من پراز انرژی منفیه لطفا استفاده نکنید...
دختر که خوبه

خوب که هست. بچه هردوش عزیزه

وای واقعا از ته دلم دعا میکنم دیگه برای کسی اینجوری اشتباه نگن

آره

یه جوریه وقتی اشتباه میگن

نه درسته مگر تینکه جای خیلی خیلی معمولی رقته باشی ناوارد باشه وگرنه الان با این دستگاهاا که پیشرقتس من ندیدم کساییم که اشنباه شده حتما سونوش خوب نبوده

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
خودم میگم دختر رو ممکنه اشتباه تشخیص بدن ولی پسر نه شوهرم خوشحاله بخاطر پسر بودن بچمون یه وخ تو ذو ...

برای من تو سیزده هفته تشخیص داد پسره.

رو مانیتور گفت اینم آلتش که تشکیل شده

2706