2733
2734
عنوان

کیا احساس خوشبختی میکنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 324 بازدید | 47 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من شوهرم فکر میکنه وظیفه ی مرد فقط اینه که بره سرکار پول دربیاره و زنشو از نظر مالی تامین کنه البته خوبیاش زیاده از حق نگذریم من خودم خیلی دوسش دارم ولی فقط محبت نکردنش اذیتم میکنه

منم همینطور همین کارا رو بابام میکرد

من الانم اگه بهش فکر کنم گریم میگیره. وقتی میدویید دنبالم تا کتک بزنه منم فقط قسمش میدادم که نزنه. آخه اینقدر محکم میزد توی سرم. تازه هم که به بلوغ رسیده بودم سینه هام مو میگرفت فشار میداد. از درد میمردم. تا حالا به کسی نگفته بودم این مورد رو.

انگار خدا دیده اگه شوهرمونم اینطوری باشه دیگه زیادیمون میشه گفته دیگه بستتونه حالا این مدلی رو هم بچ ...

اره ولی خیلی دوست داشتم به جای شوهرم بابام مهربون باشه چون عشق پدر خالص تره ولی شوهرا تا کیش ازکیشمیش بشه دیگه میدونن کمبود محبت داری اذیتت میکنن کاش بابای مهربونی میداشتم یکی ازارزوهام ازبچگی بود 

2738

مثلا با دوستاش رفته بودیم بیرون اونا به زناشون خیلی توجه میکردن مثلا میخواستن از خیابون رد بشن حواسشونو میدادن به زنشون یا یه جا بود بلند بود دستشونو میگرفتم من شوهرم واسه خودش میره اصلا کاری به من نداره بعد اونا برگشتن بهس گفتن تو هم دست زنتو بگیر منم با خنده گفتم من عادت دارم 

من الانم اگه بهش فکر کنم گریم میگیره. وقتی میدویید دنبالم تا کتک بزنه منم فقط قسمش میدادم که نزنه. آ ...

عزیزم بمیرم برات 😭😭😭 ببخشید اگه اینارو گفتم ناراحت شدی ان شاء الله خدا یه مرد خوب و فوق العاده مهربون نصیبت کنه و انقدر خوشبخت بشی که اینارو یادت بره

2706