2726
عنوان

گلاب برای تنبلی تخمدان

6573 بازدید | 26 پست

خانوما گلاب برای تنبلی چطوره؟مامان من خودش گلاب طبیعی درسته کرده برام فرستاده همونجوری گذاشتم تو یخچال به جای آب ، گلاب میخورم به نظرتون برای تنبلی تخمدان خوبه؟پوستمو که خیلی خوب کرده .من پوستم صافه ولی یکم جوش داشت از وقتی گلاب میخورم جوشای صورتم از بین رفته

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

برون روی نگرفتی؟! دیگه جای آب که نخور...

من با چایی و... میخورم واسه آرامش خوبه

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
برون روی نگرفتی؟! دیگه جای آب که نخور... من با چایی و... میخورم واسه آرامش خوبه

نه اصلا .اخه خیلی وقت ندارن تو اقدامم ۶ روز دیگه تخمک گذاریمه یخوام فولیکول خوب داشته باشم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

زیاد نخور. دختر خواهر شوهرم توی آبش گلاب ریخت یه مدت کبدش مشکل پیدا کرد. تازه اون به تجویز یه عطاری اینکارو کرده بود. آزمایش داد معلوم شد به خاطر کبده. رفتن به طرف گفتن جواب داده ببخشید حواسم به سنت نبود. 20 سالشه. 

برا تنبلی تخمدان هم اینو ببین. 

http://nosakh-ostad.ir/تنبلی-تخمدان/

نه اصلا .اخه خیلی وقت ندارن تو اقدامم ۶ روز دیگه تخمک گذاریمه یخوام فولیکول خوب داشته باشم

اگه میخوای زود نتیجه بگیری بهش فک نکن! استرس و فکر و خیال بارداری پریود نامنظم میکنه جلوی باردار شدنم میگیره

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
زیاد نخور. دختر خواهر شوهرم توی آبش گلاب ریخت یه مدت کبدش مشکل پیدا کرد. تازه اون به تجویز یه عطاری ...

شاید از یه چیز دیگه بود خب کبدش

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه میخوای زود نتیجه بگیری بهش فک نکن! استرس و فکر و خیال بارداری پریود نامنظم میکنه جلوی باردار شدن ...

نه اصلا استرس ندارم زیادم نگران نیستم چون بارداری دوممه اولی خارج رحمی بود ولی همون دفه اول با یه بار نردیکی باردار شدم.ایندفه هم بار اولمه ولی خب میگم بهتره به خودم برسم دیگه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شاید از یه چیز دیگه بود خب کبدش

نه عزیزم به خود طرف که گفتن گفته علتش گلاب بوده. دکترای طب مدرن هم تایید کرده بودن. آنزیمهای کبدش به هم ریخته بود. دیگه نرفتن پیشش. رفتن تهران پیش خیراندیش. البته مشکل اون کولیته. از وقتی رفته پیش خیراندیش حالش از این رو به اون رو شده. اصلا یه چیزی میگم یه چیزی میشنوی. اگه تهرانی حتما برو پیشش. 

2706