2733
2734

عزیزای دل،،، راهکار های خودتون رو بگین اینجا.... 

مثلا من یه خانمی رو میشناسم تقریبا 45 سالشونه و سه تا بچه دارن و تو سن کم ازدواج کردن ولی با این حال همیشه شاد و پر انرژی و سرحال هستن و برای شوهرش به خودش میرسه و خلاصه روحیه خوبی داره و کلی دوستای مختاف توی رنج های سنی مختلف داره حتی یه دوست دختر داره که همسن پسرشه.... منظورم اینه که کلا مقرراتی و سخت گیر نیست و خوش میگذرونه و زندگی رو به خودش سخت نمیگیره و رابطه ش با شوهرش خوبه

من همیشه خوشم میاد از این رفتاراش

حالا شما راهکاراتون رو بگین؟؟؟ چیکار کنیم که همیشه شاد باشیم و روابط خوبی داشته باشیم؟ 

الهی زندگیتون سرشار از انرژی مثبت و آرامش و شادی باشه و انقدر غرق در خوشبختی بشین که هیچ راه نجاتی نداشته باشین😍🌿 حال دلتون خوش و سرتون سلامت💕💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من در حال حاظر هیچ دوستی ندارم 

انگیزه ای برای پیاده روی ندارم چون تنهایی حوصلم نمیشه و کلی کار دیگه که تنهایی حوصلم نمیشه

خواهشا افراد زیر بیست سال ریپ نزنن و با من بحث نکنن چون عادت ندارم با کوچیکتر از خودم درباره مشکلی همکلام و همصحبت شم نظر خودمه به کسی هم مربوط نیس تمام😑

از من کمک نخواه من افسرده باهیچکس ثبات اخلاقی ندارم هیچ دوستی ندارم باهیچکس هم خوب نیستم بد هم نیستم...فقط تنهاییمو رو میخوام .....فقط باشوهرم خوبم ولی آدم شادی نیستم

خدایا کمکم کن دوران بارداری راحت و زایمان راحتتر و لذت بخشی داشته باشم 🌹🌹🌹🌹🌹🌹
2738

زن خوب از دید مردا زنیکه که اصلا گیرنده بیخیال باشه،،درهمه حال کنارش باشه،،،،خوش لباس تمیز ،،،وقتی مرد عصبانیه هیچی نباید بگی حتی اگه حق باتوعه،،،اون موقع عصبانیه حرف فایده نداره

بپریم رو کولش بگیم برو اسب خوشحال من و دور خونه رو بگردیم😐😐😐😐😐😐😐

آدما به دو دلیل وارد زندگیت میشن✋.یا میشن درس زندگیت..یا میشن خود زندگیت...خدایا هزاران بارشکرت که اونایی که اومدن تو زندگیم و رفتن همشون درس بودن و اینو بهم ثابت کردی .و الانم خود زندگیمو بهم دادی 💑💖B&S💖

شوهرمن خودش خیلی آدم شادیه امامن نیستم.. اماسعی میکنم خودموشادنشون بدم.. موسیقی زیادگوش میدم سعی میکنم باهاش شوخی کنم 

سرنوشت انسان‌ها را تنها محبت معلوم می‌کند و بس.

من خیلی شیطونم ولی اخلاقم فوق بده 

به هیچ چیزم توجه نمیکردم هروقت حال داشته باشم خوبم هروقت نداشته باشم نه 

مردی که طرفشو دوست داشته باشه همه جوره زنشو میخواد 

مگه رباطم ب خواسته همش باب میل کس دیگه باشم 

گَر نگهدار من آنست که من میدانم،🌹شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🌾

من از نزدیک دیدم ابتدا کلا عاشق شوهرشه خیلی خیلی مثل یه مادر براش می مونه ۲ خیلی به شوهرش اعتماد به نفس میده ۳ خیلی به خودش می رسه ۴شوخ طبع ۵با انرژی رفتار میکنه یعنی با اینکه حسش نیست و شاید بخواد تنبلی کنه اما بلند میشه هر چیزی رو با عشق و در حد عالی انجام میده ۶ همیشه برای شوهرش وقت داره..

چی بگم مردی که از زنش متنفر بود اوایل ازدواج حالا یه لحظه بدون اون نمیتونه سر کنه و عاشقانه دوستش داره 

2706