2726

یونیک دلمونتی دونالکس

همه دخترا حداقل یه بارپرسیدن "چرا"؟؟؟                                  وشنیدن چون تودختری !                                                       همینقدرتلخ ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من سناتور دارم‌ به نظرم‌خیلی کاربری نیست با این قیمتا  الان یه ستو باید ۳۰۰.۴۰۰ پول بدی

من چن ماه پیش ۶۰۰ خریدم

همه دخترا حداقل یه بارپرسیدن "چرا"؟؟؟                                  وشنیدن چون تودختری !                                                       همینقدرتلخ ...
استفاده میکنین ازشون؟ 

دونالکس دارم خودم اره راضیم هم خوش دسته هم تیزه چاقوش

چه مارکی؟ چطوره؟

دونالکس گرفتم عزیزم 

عکسشو میشه بذارین؟

چشم صب کن برم عکس بگیرم

من یه ست دیدم میگه یکونیم😕 من میخوام استفاده کنم ازش ینی دکوری نباشه فقط

خب پس هیچی دیگه 

قیمتای من پس واسه ماقبل تاریخه 🤣🤣

من تو این ۵ سال خیییلیییی کم استفاده کردم 

چون چندتا چاقوی مختلف دارم اونا راحت ترن بردم

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
من چن ماه پیش ۶۰۰ خریدم

🤦‍♀️🤦‍♀️

میگم قیمتای من ماله قبل تاریخه پس

فک نمیکردم تو ۵.۶ ماه انقدر گرون‌ شده باشن

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
2706