2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وای یه سوال یکی از الان تا کنکور خودکشی کنه بخونه احتمالش هست تغذیه یا مامایی پردیس قبول شه؟؟

عزیزم هیچی هیرممکن نیس.فک کن شب امتحانه .دوهفته بکوب بخون .حتماموفق میشی اگه خوب بخونی.مامایی ایما تا۲۰هزار وبالاترش دولتی برمیداره.مطمئن باش میتونی .

2738
عزیزم هیچی هیرممکن نیس.فک کن شب امتحانه .دوهفته بکوب بخون .حتماموفق میشی اگه خوب بخونی.مامایی ایما ت ...

وای خدا کنه قبول شم 

میدونی ۳سال از دست مادرشوهر و خانواده شوهرم پشت کنکورم یسال که گفتن باید عروسی بگیریم کنکورم پر شد 

یسال خانوم زمین گیر شد دختر اشغالش میخورد میخوابیدم من همه کارهاشون میکردم 

امسالم انقدر دعوا انداخت شوهرمو با بچه بچه کردن پر کرد نتونستم بخونم الکی هزینه کلاس دادم 

دیروز بهم میگه تینا امسال قبول نشی دیگه درس تعطیل 

اونوقت باید بشم کلفت مامانش

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای خدا کنه قبول شم  میدونی ۳سال از دست مادرشوهر و خانواده شوهرم پشت کنکورم یسال که گفتن باید ...

عزیزم منم پارسال عروسیم بود واولین سال کنکورم.امسال سال دوممه منم عین شمام.خیلیاازمابدترهم هستن.برای موفقیت بایدازکنارحواشی رد شد.لبخند بزن واوناروجدی نگیر.براابندت بجنگ حتمامیتونی.انشالله درمیای.برامنم لطفا دعاکن.

عزیزم منم پارسال عروسیم بود واولین سال کنکورم.امسال سال دوممه منم عین شمام.خیلیاازمابدترهم هستن.برای ...

انشالله جفتمون امسال قبولیم 😍😍😍

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40