2726

از تاپیک قبلی من متوجه میشین چطور خانواده هستن.... 

ما سع تا خونه عوض کردیم هر سه مادرشوهرم دخالت کرد همشو همینجا گرفتیم.. بعدشم متوجه شدم شوهرم خونه داره شریکی با خانوادش دست مادرش که زندگی میکنن خونه تمیز خوب دو طبقه. و من دارم هرسال از این خونه به اون خونه میشم... مادرشوهرم یه خونه خودش داره اونو داده ما میشینیم کوچیک 60 متری بدون خواب... حمام دسشویی طبقه پایین تو پارکینگ..الان داداشش میخواد ازدواج کنه از یک شهره دیگه زن بگیره گفته میرم شهره زنم زندگی میکنم با اینجا یک ساعت نیم فاصله اس. نه خانواده دوست  نه ولخرج.. حالا این تمام پول هاش میده اونا خرج تولدها عیدی های اونا میکنه... میگم بریم شهره ما زندگی کنیم میگه تو برو من نمیام... الان بدجور بغضم گرفته که چرا این اینطوریه... منم اگه داداشش ازدواج کنه از این شهر میرم چون خیلی تنهام و دخالت هاشونم بدتر. جرات نداری یه بیرون برم... مهریه امم 17 تاست میزارم اجرا..... آنروز میگه برو واست خونه میگیرم خرج ت هم میدم حالا نمیدونم جدی بود یا شوخی... ما زن شوهر خیلی با هم خوبیم ولی اگه دعوا بیوفتیم از دست خانوادش بدجور دعوا میوفتم خونه میشه جنگ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خونه اش پر مورچه اس.... وسط پذیرایی میخوابم... تمام جهزیه ام افتاده تو انباری... 

بعد این شوهرم چسبیده به اینا... آنقدر منو عزاب دادن همیشه زمان بارداریم و زایمانم.... 

2728
خونه اش پر مورچه اس.... وسط پذیرایی میخوابم... تمام جهزیه ام افتاده تو انباری...  بعد این شوهر ...

با سیاست و زبون نرم مخ شوهرتو بزن برید خونه ای ک مال شوهرته 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
من میخوام از این  شهر برم... خیلی تنهام اینجا

پس زندگیتو دوس نداری

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ما یه اشتباهی کردیم تو تکرار نکن 

شوهر من تو زمین مادرش خونه ساخت بعد از تموم شدنش ک ما عروسی گرفتیم سره ۲۰ روز مارو پرت کرد بیرون خودش از یه شهر دیگه پاشد اومد اونجا نشست .خونه ی قبلی شو هم مستاجر داد ماهم مستاجریم هنوز

فقط 32 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه روزی به هدف هام میرسم ☺💫
پس زندگیتو دوس نداری

دوست ندارم... زندگی که جرات ندارم برم بیرون... زندگی که جرات ندارن یه دوست داشته باشم... شوهرممم همیشه میکشونن اونجا و پرش میکنن.... یعنی کم آوردم... 

اوه طبقه بالا خالی.... من‌ نمیرم با اون بشینم.. اونم نمگه بیا بشین... 

خب اشتباه میکنی برو توخونت بشین مال خودتونه نیازی نیست اون بگه بیا بشین، شوهرتم واقعا نمیتونه که مامانشو بیرون کنه من درک میکنم پس بروتوخونت که لااقل اجاره ندی