2733
2734
عنوان

بده اسم برادر شوهرمو بگم؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 330 بازدید | 24 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دست روت بلند کرده!!!!!! اصلا نباید آدم حسابش کنی چ برسه اسمشو بگی

ادم حسابش نمیکنم اصلن ولی خیلی از خود راضیه سرشو میگیره بالا میاد باهام دست میده من دوسندارم اصن دست بدم بهش نامحرمه

2731
ادم حسابش نمیکنم اصلن ولی خیلی از خود راضیه سرشو میگیره بالا میاد باهام دست میده من دوسندارم اصن دست ...

خب شما دست نده عزیزم. خودتم میگی نامحرمه. من اصلا حس خوبی از این برادرشوهرت نگرفتم. خداروشکر 3 تا برادرشوهر دارم یکی از یکی آقاتر. 

2738
.چرا کتک خوردی ازش 

گفتم  داداش ب داداشت بگو مشروب نخوره حرامه و ازین حرفا اونم گف چرتو پرت نگو گفتم اصن منو باش دارم ب کی میگم اومدم ک برم خودم دنبال شوهرم اومد از پشت گرفت منو هل داد رو صندلی دستمو ول نکرده بود محکم فشار میداد فشم میداد گف یکار نکن بزنم خون بالا بیاری من ازون موقع پشمم حسابش نمیکنم ولی خودش چون همه بهش احترام میزارن بهش دست میدن ب همه دست میده من از عقب سلام میدم میاد جلو ب منم دست میده فک میکنه من خجالت میکشم نمیدونه ک بدم میاد از دست دادن همچنین از ریختش اگ اخلاقش ادم ایزاد بود میگفتم با دست دادن چیزی نمیشه ولی ادم نیس