2737
2734

ببین اگه به غسل و نماز اعتقاد داری با ناخن کاشت نمیشه اون حرفام بنظرم خود گول زنکیه

من کاشتم ولی غسل کلا نمیکنم ولی اگه برات مهمه نمیشه

میشه برای رسیدن به خواسته ام تو این هفته یه صلوات بفرستید😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببین اگه به غسل و نماز اعتقاد داری با ناخن کاشت نمیشه اون حرفام بنظرم خود گول زنکیه من کاشتم ولی غس ...

درسته منم همینو میگم آخرش نماز نخونی غسلا باید بکنی

2738
میگه درست نیست ولی از بس آدم وسوسه میشه خب قشنگه 

من خودم يازده ساله ناخنهام كاشته اما خوب من اهل نماز و غسل نيستم اما كسي كه اعتقاد داره بايد رعايت بكنه

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

عزیزم خدا تو قرآن گفته برای نماز وضو بگیرید و اگر غسل به گردنتون هست انجام بدین

خوب یه نفر اصلا اعتقادی نداره که اون بحثش جداست

اما اون کسی که اعتقاد داره،خیلی واضح و مبرهن هست که باید وضو و غسلش کامل و درست باشه،وضو که تو اعضاش مانع هست و اون مانع نمیزاره وضو درست انجام بشه،پس اون وضو و غسل درست نیست

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕
میگه درست نیست ولی از بس آدم وسوسه میشه خب قشنگه 

درضمن وضو غسل جبیره واسه کسی هست که یکی از اعضای وضو یا غسلش،زخمی چیزی شده و ناچاره اون ناحیه رو بپوشونه،مثلا گچ گرفته یا پانسمان کرد،نه کسی که خودش با عقل خودش بره تو عضوِ وضو مانع ایجاد کنه😐بعدشم بدعت وارد دین بکنه و از خودش حکم بده!

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕
من 6سال ناخن کاشت داشتم  نماز و روزه اینا نمیگیرم  نمیخونم ولی برای غسل هم جبیره بود

منم روزه نمیگیرم ولی نماز و غسل واجبه برای همین شک داشتم حتی اون که ناخن کاشت میکنه بهم گفت قبلش جبیره بکن و بیا

2706