2737
2734
عنوان

بعد از مرگ چ اتفاقی برای روح انسانهای خطا کارمیفته

| مشاهده متن کامل بحث + 1787 بازدید | 240 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

تناسخ از نظر دین ما کاملا مردوده...

امکان نداره روحی که تو این دنیا سیر تکاملیش رو طی کرده (مرگ طبیعی)دوباره بعد از زوال جسم به جسم دیگه ای حلول کنه...

مگه میشه تخم مرغی‌که آب پز شده دوباره به حالت قبلش برگرده و بخواد یه مسیر تکاملی رو طی کنه؟؟!!!

هم چنین امکان نداره روحی که به دلیل از کار افتادن جسم(مرگ غیر طبیعی) از جسم انصراف داده دوباره بخواد در کالبد جسم دیگه ای ظهور کنه....

چون ظرفیت جسم و روح ها متفاوته...

روح پس از جدا شدن از جسمش وارد عالم برزخ میشه....

تمام آیات معاد ادله ی رد تناسخ هستن....

مطالعه بفرمایید....

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 

اگر تناسخ درست بود ما باید شاهد به دنیا‌ اومدن نوزاد هایی که بر اثر حلول روح یک فرد دیگری در اونها ؛با یک نوزاد تکامل یافته از نظر روحی مواجه میبودیم....

که همچین چیزی امکان نداره ....

همچنین‌ اگر تناسخ درست بود باید شاهد پیوند مغز یک انسان به بدن یک انسان دیگر میبودیم...

در صورتی که پیوند مغز تا به حال انجام نشده...

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 

خدا به ما عقل داده...

قدرت تفکر و تعقل داده...

بد‌نیست کمی فکر کنید و بعد نتیجه گیری کنید...

شناخت انسان و ابعاد اون میتونه راهگشا باشه درچنین مسائلی...

شما کتاب سه دقیقه تا قیامت و آنسوی مرگ رو هم مطالعه کنید...

قطعا نویسندگانشون و افرادی که شرح حالشون رو گفتن با یه سری توهمات مواجه نبودن...

میتونید‌به منابع خارجی هم مراجعه کنید....

تناسخ یک فرضیه ای هستش که معاد رو رسما انکار میکنه...

معادی که جزو اصول دین ما و تمام ادیان الهی هستش...

ونادیده گرفتن اون چیزی جز خسران نخواهد داشت...

این کتاب هیپنوتیزم افرادی بوده ک از زندگی قبلی اومدن و گفته های مشابه رو گلچین کرده و نوشته

شما میدونی عملکرد هیپنوتیزم چطور هستش؟؟!!!

همه ی ما این توانایی رو داریم که با پرورش روحمون یه سری القائات به فرد دیگه ای وارد کنیم....

اثرش هم ناپایداره چون همش خیالاته وخیالات هم ناپیداره....

خودتون میگید گفته های مشابه...

اگر یک چیز همگانی بود باید در تمام افرادی که هیپنوتیزم شدن حرفای مشترک پیدا میکردن...

2738

این نکته رو هم بگم افراد متوهم و افرادی که  اسکیزوفرنی دارن یا اونهایی که مواد مصرف میکنن این توهم رو دارن که سبک زندگی متفاوتی رو تجربه کردن...

اگه هیپنو بشن این اعترافات رو ممکنه داشته باشن...

منم به تناسخ اعتقاد دارم

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧

این اصلا عادلانه نیست که یه دختری یا اصلا بچه ای از همه جا بیخبر مورد زور و تجاوز دردناک قرار بگیره 

چون از یه خدا بیخبر دیگه ای به یکی دیگه تجاوز کرده😐

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.
این اصلا عادلانه نیست که یه دختری یا اصلا بچه ای از همه جا بیخبر مورد زور و تجاوز دردناک قرار بگیره& ...

روح اوبچه زندگی قبلیش ب یه نفر تجاوز کرده و این روحه ک عذاب میکشه ن جسم

سلام دوستان عزیز بااجازه اسی میشه به دخترم رای بدین تو مسابقه نقاشی شرکت کرده ممنونم میشم رای بدین هرکی رای بده لایک کنه تا براش صلوات بفرستم http://ghadirfestival.com/painting/?contest=photo-detail&photo_id=2357

با مردی ازدواج کن که رژتو پاک کنه نه ریملتو...
تناسخ از نظر دین ما کاملا مردوده... امکان نداره روحی که تو این دنیا سیر تکاملیش رو طی کرده (مرگ طبی ...

می‌گوید که مقدار انرژی در یک سیستم تک‌افتاده (ایزوله، منزوی) ثابت می‌ماند. پیامد این قانون این است، که انرژی از بین نمی‌رود و به وجود نمی‌آید.و تنها از شکلی به شکل دیگر تبدیل می‌شود 

علم فیزیک اینو ثابت کرده و این جهان از انرژی ب وجود اومده روح هم همینطور 

2706