2737
2734

حتما از دومادش بهش خیری رسیده

اگرم نرسیده بیشتر برای دخترش ملاحظه میکنه 

ولی خب کلا پدرشوهرا عروس دوست تر و مادرشوهارا داماد دوست ترن اونم بخاطر فطرت و طبیعت جنس های مخالف بهمدیگه.

خب شما در جریان ریز امور نزارشون.

این ذهنیت چشم زخم رو تو ذهنت بزرگ‌نکن و گرنه پشت سر هم مورد میبینی.ولی وقتی از ذهنت بندازی بیرون خوب میشه اوضاع 

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.              انتقالی شغلیمو گرفتم و  نامزد شدم و اینکه صاحب یه خونه ی عالی و شیک شدم.  

عروس ها اول  كه  وارد خانواده شوهر ميشن خيلي خيلي عزيز اند همه هم دوستشون دارن خيلي عزيزتر ار داماد هم هستن اما بعدا خودشون يه رفتارهايي ميكنند كه از چشم ميندازن اما دامادها از اول هرجوري اند تا اخرش همونطور هستن يعمي در تمام خانواده شوهرم و خانواده خودم و دوستامونو اشناهامون اين مورد رو ديدم بعد عروسها شروع ميكنند گله گذاري كه چرا ما رو دوست ندارن

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والله مادر شوهرم و پدرشوهرام عاشق فرزندانشون هستن چه پسر چه دختر ..ولی عروس ها یعنی من و جاریم همیشه ...

مامان منم اینجوریه.

ولی من ناراحت میشم از تبعیض که بینمون م

قائل میشه

چرا باید بین دختر و پسر فرق بزاره؟

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید ، زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشستl
بابا ب خدا دوستم هم اون ها رو میشناسه هم نا رو ادم منصفی هم خست دوستم اگه چرت بگم میگی چرت میگی بعد ...

چشم زخم واقعیت هست 

بابا عمه منم ففط خودمون رو چشم میزنه والا ولی هیچ وقت دربارش بد نگفتیم هر بار بچه هامون یه چیش شده کار خودش بوده بعدم اکثرا بابامو چشم میزنه 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2731

عزیزم یا خودت با ماشینت برو یا اسنپ بگیر ماسک هم بزن یه اسپری الکل هم با خودت ببر یا ژل ضدعفونی دست برو و برگرد سریع برو حمام بعدش نگران نباش چیزی نمیشه عزیزم ان شا الله

لاغری با تاپیک بامداد خمار💪  📌گروه نارنجی📌   وزن شروع: 80.   🎯هدف اول ۷۸  👈👈هدف دوم ۷۵ 😍🤲  👈 هدف سوم ۷۲ 👈👈هدف چهارم ۶8 😍😍     
خوب عروسم مادرخودشو دوس داره مادرشوهر دوس نداره ادم همخون خودشو دوس داره

صدردصد ک همینطوره اما ازار ادما همو ندن خیلی خوووبه

دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )
2738
صدردصد ک همینطوره اما ازار ادما همو ندن خیلی خوووبه

دیگه کسی ک ازار میده مریضی روحی روانی داره 

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

مشکوک ب بارداری😅

مگه بیماریه؟ 😅

اگر وسط بحث کردن دیدین دیگه ریپلای نکردم و پیامتون بی جواب موند بدونید که واقعا ارزش پاسخگویی و بحث ندارین🌹تنها زمان غروب خورشید اشعه بنفش به سطح صفر میرسد⛅یعنی میتوانی به نورش خیره شوی بدون آنکه چشمانت تار شود... تازه فایده هم دارد! 💜تو💜 غروب خورشید بودی که فایده کرد برای چشمایم...که خیره میشدم و برای لحظاتی از دیدنت لذت میبردمحال که آن غروب مه گرفته تمام شد و شب فرارسید در میان ستارگان می‌جویم صبرمیکنم تا طلوعی دیگربرای تو شاید ان هنگام آنجا نباشم شاید درمیان شب وستارگانش تمام شده باشم اما باز طلوع کن⛅💜این طلوع تو میتواند هرگز پایان نیابد و کسی جز من بخت دیدن ان نور کم رنگ لاجوردی را نداشته باشدچه زیبا تمام میشود دنیایی که غروبی از روی سعادت دیده باشد... "________❤️ همه ی من تا ابد این قلب از آن تو خواهد بود❤️

آخه جیزی که معلوم نیست و میخوای به خانواده شوهرت بگی از الان؟

عزیزم به شوهرت بگو برات اسنپ بگیره

هزینش ارزش داره

بعدم نعمولا همه به خانواده شوهر ماه دوم و سوم میگن چون سه ماه اول احتمال سقط هست

حالا خوددانی

مادرا اول پسرشونو دوست دارن بعد دخترشون 

مرحله اخر اخر بعد خواهرزاده و برادرزاده و .... عروس و دامادشون

که داماد عزیزتره براشون 

مگه پسرشون خیلی عزیز باشه که یه حالی هم به عروسه برسه

مشکوک ب بارداری😅 مگه بیماریه؟ 😅

ها مشکوک ب کرونام خیلی دلهره دارم ی حسم میگه باردارم ی حسم میگه نیستم پس چرا دوفاستون خوردم و الان چهار پنج ماهه منظمم ولی این ماه هنوز پری نشدم

ی حسمم میگه ی مرکه دیگمه ولی نمی دونم چ مرگی کیست اگه دارم یک ساله دارم قرص میخورم دیگه

2706