2726
عنوان

دسته گل به آب دادیم😞🤦‍♀️

483 بازدید | 26 پست

آقا براتون بگم این امتحان مجازی نیش خودشو به مازد تمام عالم وآدم تقلبی کردن ماهم کردیم حالا استاده فهمیده وماهم همگی محتاج نمره ایم وخودش میدونه ارشدیم واگه ۱۴نده اخراجیم از دانشگاه الان نمره هارو داده ولی کافی نیست به ۱۴نرسیده تنها کاری که میکنه اینه مهلت اعتراضو تمدید میکنه به نظرتون امیدی هست نجاتمون بده؟

ما از کجا بدونیم 😞

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چ باحال حرفیدی

امیدی هست چون خدایی هست😘💖🌹

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
2728
توچرا ناراحتی تجربه مشابه نداشتی؟😞

نمیشه همه با هم اعتراص کنین دوباره امتحان بگیره

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   
 چ باحال حرفیدی امیدی هست چون خدایی هست😘💖🌹

باهاش کلی حرف زدیم گزارشمون نداد وصرف نظر کرد ازین کار از طرفی نمرات رو اگه میخواست همین بزاره پس چرا تمدید میکنه؟واقعا نمیدونم معنی کارش چیه

خدا حامی متقلبان است    

دیگه وقتی دانشگاه تعطیله.... اینام مجبور ب تقلبین😁

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍

یکم اصرارش کنیدومعذرت خواهی واین حرفاشایدنرم شدنمراتتون رودرست کردیاازاستاددیگه ای بخوایین باهاشون صحبت کنن

🔹️🔷️🔹️اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم🔹️🔷️🔹️
باهاش کلی حرف زدیم گزارشمون نداد وصرف نظر کرد ازین کار از طرفی نمرات رو اگه میخواست همین بزاره پس چر ...

تنبیه میخاد بکنه

نه نمیده هیچ کسی عین ما نمیشه 6 تا پخمه سر کلاس بودم از بیست با تقلب همه 3 و نیم گرفتیم😐ولی دم معلممون گرما حسابی مارو ترسوند ولی نمره بالا داد البته بگما فقط اون امتحانمون بد بود هممون بچه مثبت نمره بالا هی تو نیستی گیر میوفتی

اللهم صل علی محمد وآل محمدبرای شهدای امنیتبرای سایه ی پرچمی که نام الله ِش شده برکت دلامون برای مردم عزیز و مهربون کشورمیدنیا ممنون قلب مهربونت میشم واسه کار نامزدم یه صلوات مهمونم کمی❤️🦋 متفاوت بودن عقاید ماهم دلیل قانع کندده ایی نیست بهم دیگه بی احترامی کنیم   با افتخار یه کوردم و پشت دین و ولایتمم هستم من اگه خطاکارم پای اسلام ننویسین اون خطای منه
2706