2726
عنوان

پولیپ در بارداری

122 بازدید | 10 پست

دوستان عزیزم بنده هشت هفته هستم و یک پولیپ دو سانتی دارم، همش هم لک میبینم... کسی هست که مث من بوده باشه؟ هفته ای سه چهار روز لک دارم. دوباره قط میشه دوباره میاد کلا کلافه شدم

من فيبروم دارم

صبح‌هایمان بی‌شک می‌تواند زیباتر باشند😍اگر تنها دغدغه زندگیمان مهربانی باشد❤️جای دوری نمی‌رود یک روز همین نزدیکی‌ها لبخندمان را چند برابر پس خواهیم گرفت،شاید خیلی زیباتر😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من فيبروم دارم

فیبروم لک میاره؟ خل شدم اینقد لک دیدم هر کار میکنم لک میاد. جرات ندارم غذا درست کنم یا کار کنم یا یکم پیاده روی کنم نمیشه ادم به زندگیش نرسه

2728
فیبروم لک میاره؟ خل شدم اینقد لک دیدم هر کار میکنم لک میاد. جرات ندارم غذا درست کنم یا کار کنم یا یک ...

هفته هاي اول يكم داشتم شياف كه داد برطرف شد به دكترت بگو حتما اما نگم از دردش كه از ماه سوم شروع شد هنوز هم دارم😭😭

صبح‌هایمان بی‌شک می‌تواند زیباتر باشند😍اگر تنها دغدغه زندگیمان مهربانی باشد❤️جای دوری نمی‌رود یک روز همین نزدیکی‌ها لبخندمان را چند برابر پس خواهیم گرفت،شاید خیلی زیباتر😊
هفته هاي اول يكم داشتم شياف كه داد برطرف شد به دكترت بگو حتما اما نگم از دردش كه از ماه سو ...

من هنوز سونوی قلبش نرفتم میخوام پنج شنبه برم. نمیدونم کی این لک ها تموم میشه. وای خدا فیبروم درد داره؟ خد اصبرت بده...

آخه اینا چیه ما بغل بچه داریم

من هنوز سونوی قلبش نرفتم میخوام پنج شنبه برم. نمیدونم کی این لک ها تموم میشه. وای خدا فیبروم درد دار ...

آره خيلي دردش بده مثل انقباضات زمان زايمانه

حتما به دكترت بگو عزيزم بهت شياف ميده انشالله بارداري راحتي داشته باشي نگران نباش فقط زير نظر پزشك باش 

آره خيلي دردش بده مثل انقباضات زمان زايمانه حتما به دكترت بگو عزيزم بهت شياف ميده انشالله بارد ...

مرسی عزیزدلم فعلا که میگه تا قلب نبینم بهت نمیدم.

مرسی عزیزدلم فعلا که میگه تا قلب نبینم بهت نمیدم.

من هفته هفت سونو واژينال كردم قلبش رو ديد

من هفته هفت سونو واژينال كردم قلبش رو ديد

انشالله بارداری سالمی داشته باشی نی نی هم بسلامت دنیا بیاد. من پنج هفته و پنج روزم واژینال رفتم ندیدن. دکتره گفت پولیپ لک میاره حالا هی ببینی فقط میکنی بچه س

انشالله بارداری سالمی داشته باشی نی نی هم بسلامت دنیا بیاد. من پنج هفته و پنج روزم واژینال رفتم ندید ...

ممنون عزيزم همچنين شما يكم بزرگتر بشه سونو معلوم ميشه