2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه فایل صوتی دارم از پسر داییم که کرونا گرفته و برای خاله‌م گفته چیکار کرده خوب شده...اونم فرستاده برای من...می‌خوای برات تو واتساپ بفرستم خیلی نکته‌های خوبی میگه

نخستین‌بار که عشق به سراغم آمد ادعای مالکیت جهان را کردم و همه‌چیز و همه‌کس را متعلق به خود دانستم. امروز که تهی از خودخواهی‌ها و تصاحب‌ها، نگاهی عاشقانه به زندگی دارم، از هرچه هست تنها مالک تنهایی خویشم و فروتنانه غیاب حضورم را اعلام می‌کنم.این است نظام عشق؛ هیچ‌ بودن...
2728
2738
اره عزیزم ممنون میشم 

ادت می‌کنم شماره برات میفرستم... ایشالله به دردت بخوره

نخستین‌بار که عشق به سراغم آمد ادعای مالکیت جهان را کردم و همه‌چیز و همه‌کس را متعلق به خود دانستم. امروز که تهی از خودخواهی‌ها و تصاحب‌ها، نگاهی عاشقانه به زندگی دارم، از هرچه هست تنها مالک تنهایی خویشم و فروتنانه غیاب حضورم را اعلام می‌کنم.این است نظام عشق؛ هیچ‌ بودن...
من این دو روزه حالم شدید بد شده تستم مثبت شد وااای میترسم یعنی میشه خوب شممم چی بخوریم اخه😨😭

من از شدت استرس کلیه ارد گرفتم ولی این دمنوشارو میخورم خوب نشدم ولی بهتر هم نشدم خوبه بخور دمنوش اویشن پونه سوپ مرغ هندونه زیاد کلا ابمیوه زیاد بخور دمنوش شکر تیغال برای سرفه دمنوش پنریک و زوفا برای تنگی نفس و ریه عزیزم بوخور هم زیاد بده وقتی بوخور دادی خودتو خوب خشک کن من اینارو انجام میدم خداروشکر بدتر نشدم ولی خوبم نشدم

2706