2726
عنوان

لباس عروس

| مشاهده متن کامل بحث + 2599 بازدید | 122 پست
كيكمم ابي بود😍ماشينمونم

خوشبخت شید عزززززیزم❤😻

واس منم دعا کن زود عروسی مون رو بگیریم 😿

•|بزٰٖٜرگترٖٜينٰ اشٖٜتباهٰ زندگيمون اينٰه ك ٖفڬ ميكنيم همه مثٖٜ خودمٰونن|•براش سوختم گفت چقدر بوی دود میدی :( عقدم میشه برای اینکه ب خوشی و سلامتی برم سر خونه زندگیم یه صلوات مهمونم کنی🙂🙏💙{ الهم اصلی الله محمد و ال محمد}

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من سال ۹۵ عروسیم بود😚

چ خوشگلی دختر😻❤

•|بزٰٖٜرگترٖٜينٰ اشٖٜتباهٰ زندگيمون اينٰه ك ٖفڬ ميكنيم همه مثٖٜ خودمٰونن|•براش سوختم گفت چقدر بوی دود میدی :( عقدم میشه برای اینکه ب خوشی و سلامتی برم سر خونه زندگیم یه صلوات مهمونم کنی🙂🙏💙{ الهم اصلی الله محمد و ال محمد}
2728
خوشبخت شید عزززززیزم❤😻  واس منم دعا کن زود عروسی مون رو بگیریم 😿

عززيزدلم ممنومن ٩٦بودم ارزون بود يكم همه چيز😔😔انشالله

٩٩/٩/١٠ ميبينمتون بروبچ ني ني سايتي    
مرسي عزيزم كلمم بذارم🤣🤣

خوشگلی عزیزم😻💋💖

چ خوشگلی دختر😻❤

مرسی عزیزم چشمات خشگل مببینه😘

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
ماشاالله به همتون👏🏻 واسه منم😔😔😔😔خاص بود

چرا ناراحتی عزیزم؟😔

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
عززيزدلم ممنومن ٩٦بودم ارزون بود يكم همه چيز😔😔انشالله

سربالا عزیزم ب امید خدا شاید درست بشه اوضاع مملکت😊💔

ولی واقعا من امیدی ب عروسی ندارم چون ن عقدو جشن گرفتیم ن نامزدی تنها امیدم عروسیه 😔

کلی ارزو و شوق داشتم واس این روزا

2706