2726
عشق جانم، دورت بگردم من، نفس من.... میشه دستور پخت کیکت رو دقیق واسم بگی؟؟ ممنونتم 😍😍😍😍❤❤❤😳 چقد ...

ای جان. طبق دستور معصومه رسولی درست کردم. کپی میکنم برات

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من درس میکنم مث پیتزا میشه اصن پف نمیکنه😂😂ب ضرب شکلات تخته ای اب شده ب خورد شوهرم میدم😂

من نمیدونم چرا ن شیرین میشه ن پف میکنه اصن وحشتناک رومم نمیشه عکسشو بفرسم داغانه لنتی😂

و خُدایی کِ بِشدت کافیست💙
عشق جانم، دورت بگردم من، نفس من.... میشه دستور پخت کیکت رو دقیق واسم بگی؟؟ ممنونتم 😍😍😍😍❤❤❤😳 چقد ...

#کیک_زبرا_معصومه

کیک_معصومه#  

شیر ۱ لیوان (جاش ماست هم می تونین بریزین تفاوتش توی بافت کیک میشه )

روغن مایع ۱ لیوان (من این بار نصف لیوان ریختم😊 مشکلی پیش نمیادش فقط تا نصف لیوان خیلی کمتر نشه )

شکر ۱ الی ۱.۵ لیوان 

آرد سفید قنادی ۲.۵ لیوان + ۲ ق غ

بیکینگ پودر ۲ ق م

وانیل ۱/۴ ق چ

پودر کاکائو ۲ ق غ .

تخم مرغ و شکر و وانیل رو خوب با همزن زدم تا سفید و کشدار بشه . شیر و روعن رو هم ریختم و یه کوچولو هم زدم . دو و نیم لیوان آرد و بیکینگ پودر رو با هم مخلوط و الک کردم و مواد آردی رو داخلش الک کردم و هم زدم . حالا این موادم رو دو قسمت کردم . به یکی اش پودر کاکائو رو بهش الک کردم و هم زدم و اون یکی دو قاشق آرد رو ریختم و هم زدم . کلا باید تساوی بینشون باشه هر چه قدر کاکائو اصافه کنین به اون یکی هم همون مقدار آرد باید ریخته بشه . 

کف قالب رو من کاغذ روغنی انداختم من از قالب کمر بندی به قطر ۲۳ سانت استفاده کردم . یه ملاقه از مایه سفید ریختم توس و روی اون یه ملاقه مواد کاکائویی ، دوباره روش مواد سفید . همین جوری تا آخر . بعد با خلال دندون از مرکز به آخر خط کشیدم ، و یه عده رو از آخر به مرکز خط کشیدم ، یکی در میون .

قالب رو در فر از پیش گرم شده با دمای ۱۸۰ به مدت ۴۰ تا ۵۰ دقیقه قرار دادم .

اندازه قالب به قطر ۲۳ سانت .

اینستاگرام @masoumehrasouli

https://T.me/ashpaazbashi

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
#کیک_زبرا_معصومه کیک_معصومه#   شیر ۱ لیوان (جاش ماست هم می تونین بریزین تفاوتش توی بافت کیک ...

ممنوندارتم، دستت طلا بانو گل❤❤❤❤

والا.... با این نوناشون🤨به نی نی یار قول دادم اگه عصبانی شدم فقط تودلم فحش بدم؛ دل جونم ولی بلندگو قورت داده انگار🤭😆فازت چیه میگی مخالف نظرمی ریپلای نکن؟!🤔سلطااااان تو نظرت رو بگی، ما حرفمون رو قورت بدیم؟؟😏هرکی میگه طرز پوشش و حرف زدن و کوفت و زهر مار هرکسی به خودش مربوطه خر🐴 است...( دلم میخواد؛ به خودم مربوطه😎)
مثلا دایره ای  مواد قاطی میکنین؟؟

مواد رو دوقسمت میکنی یکی پودرکاکائو میزنی یکیشو یه دوقاشق آرد ...بعد از وسط قالب شروع کن یه ملاقه سفید بریز یکی شکلاتی تا مواد تموم شن بعد با خلال دندون خط بکش😅

😶
من درس میکنم مث پیتزا میشه اصن پف نمیکنه😂😂ب ضرب شکلات تخته ای اب شده ب خورد شوهرم میدم😂

ببین عزیزم باید چندبار درست کنی با دقت و رعایت همه نکات بعد دیگه انقدر استاد میشی راااحت میریزی میره🤣موادت رو نیم ساعت قبل بذار بیرون به دمای محیط برسن،فر از قبل داغ باشه،۴۰ دقیقه اول که گذاشتی اصلا در فر رو بازنکنی،بعد از اینکه آرد رو ریختی اصلا باهم زن برقی هم نزنی آروم با لیسک موادتو مخلوط کن

😶
ماست بریز

خراب میشه از پیشم

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2706