2737
2734
عنوان

جیگرایه من بهترین قطره خارجی اهن واسه نوزاد6ماهه بهترینشوووبگین

| مشاهده متن کامل بحث + 458 بازدید | 33 پست
جدی من خیلی سیدرال شنیدم مردد شدم بینشون

من الان ۳ ماهه باید شروع میکردم نکردم...چون میترسیدم دندوناش سیاه بشه 😔به خاطر کرونای لعنتی هم نمیتونستم همسرمو بفرستم داروخونه هارو بگرده....بهداشت داده بود اومدم درشو باز کنم ریخت رو بشقاب یه قطره بعد نیم ساعت دیدم بشقابم کل کفش سیاه شده اصلا ندادم  

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
آیروفیکس سیدارال کوچه ولی خوش طعمتره  من این دوتا رو به پسرم میدادم عالیه

سیدرال گوچه یاکوچه هست الان دندوناش سیاه نشو

همراه شو عزیز...همراه شو عزیز...تنها نمان به در.کین درد مشترک...هرگز جداجدا درمان نمی‌شود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از اول به پسرم فرا مکس دادم الانم دو سال و سه ماهشه مسدم بهش. پودر آهن فرامکس قیمتش هم ۱۹۰ تومنه دندونارم سیاه نمیکنه و خوش طعمه

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹
2731
من الان ۳ ماهه باید شروع میکردم نکردم...چون میترسیدم دندوناش سیاه بشه 😔به خاطر کرونای لعنتی هم نمیت ...

وا چرا نمیدی ببهش

گشتن نمیخواد کلا چتد نمونه قطره آهن خارجی هست که همشم خوبه

یکیشو بگیر

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

تا جاییکه یادمه ایرانی بهش میدادم دکترشم نظرش همین بود که ایرانی بهتره

دندوناشم نه سیاه شد نه خراب

چون هربار بهش قطره میدادم دندوناشو تمیز میکردم

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
2738
وا چرا نمیدی ببهش گشتن نمیخواد کلا چتد نمونه قطره آهن خارجی هست که همشم خوبه یکیشو بگیر

اره میدونم اشتباه کردم کلا دست دست کردم ,چون بچه بدغذایی هست هر چی بدم بالا میاره بیشتر به خاطر اونم ندادم....ولی باید حتما شروع کنم دیروز خریدم ....

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

💚اللهم عجل الویک الفرج💚 ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍(اینم برای اونایی که اعتقاد ندارن بله ۹۹/۹/۹براتون ریدن)😂😂😂اگه امکانش هست برای گره گشایی مشکلاتم برام صلوات بفرستین❤اینم میگذرد غمی نیست😔(خدایا مواظب رفیقم باش برام خیلی عزیزه)شروع رژیم کالری شماری با دوستانه خوبم😍ممنون از یاسی جونم شروع رژیم از۹۹/۸/۳۰ با وزن۸۰ کیلوهدف اول:۷۵ هدف دوم:۷۰ هدف سوم:۶۵ هدف چهارم :۶۰😍
2706