2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم عزیزم که به یادم بودی انشالله به حق فاطمه زهرا که به زودی خدا بهت بچه سالم بده

ممنونم مهربونم همچنین شما..

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2720
@7869zahra   @hellosummer   @ساحل78   @نیلوفر74   @ویهانمهر &nb ...

قشنگم واقعا نمیدونی چقدر خوشحالم میکنی وقتی میبینم دوستی دارم که هر لحظه به یادمه❤️ به تک تک آرزوهات برسی مهربونم❤️❤️❤️

مریمم💙 ***و خدایی که به شدت کافیست***        

استارتر عزیز خدا خیرتون بده امیدوارم همیشه شاد و سربلند باشی و شما و همه عزیزان حاجت روا بشید ما رو از دعای خیرتون محروم نکنید💖💖💖

مریمم💙 ***و خدایی که به شدت کافیست***        
2714
قشنگم واقعا نمیدونی چقدر خوشحالم میکنی وقتی میبینم دوستی دارم که هر لحظه به یادمه❤️ به تک تک آرزوهات ...

😘😘💕💕💕💕🌹🌹🌹🌹

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                                                                         🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋.