2737
2734
عنوان

اسنپ فود افتضاحح شده افتضاح

409 بازدید | 22 پست

حیف صد تومنم حیف وقتی که گذاشتم بیاد الان پیتزا رو خالی کردم تو باغچه دیروزم که نصف غذامو ریختم بیرون حیف پولللل دیگه عمرا سفارش بدم

خدایا مارو به حال خودمون واگذار نکن ما با خودمون خیلی بی رحمیم

خودت غذا درست کن خب

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چیشد عزیزم

غدای اشغال میفرستن بخدا قبلا میگرفتم اینقدر خوب بودن الان قیمتا رو کردن دوبرابر و کیفیت اشغال 

2738
مشکل دیروز و امروز رو بگو و لطفا بگو از کدوم‌رستوران گرفتی تا اطلاع رسانی بشه

اخه دیروز کباب گرفتم از یه ریتوان افتضاح بود امروز پیتزا گرفتم از اون یکی بدتر بود

چی سفارش دادی مگ😕چقد شد؟؟

پیتزا پنجاه البته با نوشابه دیروزم کباب گرفتم 38شد با نوشابه و ماست موسیر 50یکی از یکی دیگه بدتر بود 

خودت غذا درست کن خب

من اون روز گفتم ب ی بنده خدایی خود ادم تو خونه غذا درست کنه و عذا تاره باشه و باب دلش باشه و یخورده تحرک داشته باشه خوبه طرف پرید بهم ک ها پام مبندازم رو پام غذا سفارش میدم بهتره😳😳😳😳

2706