2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۲۵ ماهگی

فلفل زدم ، بعد رژ و چسب زخم زدم ، گفتم اوف شده

گفت باز کن بوسش کنم ، باز کردم ، خواست بخوره ، دهنش فلفلی شد ، ترسید ، دیگه نخورد

ولی میگفت میخوام بوسش کنم

خدایا مسافرکوچولومونو دست خودت  سپردم ،  خودت به سلامت بهمون برسونش 
2728

من پسرمو ۲۲ ماهگی از شیر گرفتم‌. واسش اسباب بازی خریدم و سرگرمش کردم و به سینه هام چسب زخم زدم گفتم اوف شده و لباسی پوشیدم که سینمو نبینه که بخواد

چندروز پیش خواب بودم دیدم یواش اومده بغلم داره سینمو میذاره تو دهنش تا چشمان باز کردم خندید و خجالت کشید رفت. دلم واسش میسوزه الان ۲۴ ماهشه

منم تایک سال و هشت ماه بهش شیر دادم شیرت رو کم کم قطع کن نه اینکه یهو قطع کنی ولی الان هوا گرم میگن ...

عزیزم کم کم یعنی چطور.من شب اگه بیداربشه یا صبح و قبل خاب شیرمیدم تاخودش نخادنمیدم ..این کمه ؟برای از شیرگرفتن خوبه؟

عزیزم کم کم یعنی چطور.من شب اگه بیداربشه یا صبح و قبل خاب شیرمیدم تاخودش نخادنمیدم ..این کمه ؟برای ا ...

من بچه ام خیلی شیر میخورد طوری ک فشارم میفتاد براشما اینطوری خیلی خوب از شیر گزفتنش هم راحت من روزای آخری اینطوری بودم اما خداروشکر ازشیر گرفتنش هم راحت بود