2733
2734
عنوان

خوشم میاد خب

359 بازدید | 45 پست

دوست دارم غرور مردارو خرد کنم 

دوست دارم بهم التماس کنن و کارشون بهم گیر باشه بعد من اذیتشون کنم البته همه نه فقط اونایی که ازشون بدم میاد

فحش ندید بی احترامی ام نکنید 

تیکر تولد عشقمه(دادشم)                                                        اینا برای داداش میلادم که کل زندگیمه 💜💙💚💛🧡❤

باش بوگو منم بیام باهات👋

درلبخند یع دختر هزار کلمه پنهان است....                                مهم نیست که ما ب اجدادمان افتخار میکنیم مهم این است ایا انها به ما افتخار میکنند!!!!                                                      https://harfeto.timefriend.net/16231663520001 لینک چالشم حرفی درد دلی انتقادی چیزیی دارین بگین                                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

چرا بخاطر دلخوشیه خودت دید مردا رو نسبت به ما بد میکنی ؟ 😐

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
اوخی چن بارمرداغرورتوباخاک یکسان کردن مگه؟؟

هیچ وقت 

تیکر تولد عشقمه(دادشم)                                                        اینا برای داداش میلادم که کل زندگیمه 💜💙💚💛🧡❤
چرا بخاطر دلخوشیه خودت دید مردا رو نسبت به ما بد میکنی ؟ 😐

همه که یه جور نیستن 

پس اگه رفتن زن دوم گرفتن ناراحت نشیااااا🙃🙃

😐🤨🤨🤔🤔

2706