2733
2734
عنوان

از دوران عقد خسته شدمممممممممممممممممم😪😪

| مشاهده متن کامل بحث + 1356 بازدید | 110 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
وای چه خوب که هم سنم هستی بیشتر درکم میکنی پس باورت میشه خیلی اخلاقم تند شده عصبی شدم زود از کوره د ...

اره منم از این قهر اشتیا زیاد داریم البته اون بیشتر از کوره درمیره من حسابی بهونه میگرم خب چیکار کنم دلم میخواد برم سر خونه زندگیم....من حسابی دختر قانعیم. با عقد محضری راضی شدم الان میدونم وضع مالی شوهرم خوب نیس به یه عروسی خانوادگی کوچک یه اتلیه و لباس عروس راضی شدم چون درک میکنم همه هزینه عروسی بر عهده شوهرمه پدر هم نداره پشتیبان باشه مادرشوهرم اصلا کمک نمیکنه.الان بعددمحرم و صفر گفتیم عروسی بگیریم الانم کم میریم خونه شون تا احترامم کم نشه...والا مجرد تو خونه داشتن خیلی سخته برادرشوهرم سنش کم نیس احترامم دازه ولی خودمم حسابی رعایت میکنم

اره منم از این قهر اشتیا زیاد داریم البته اون بیشتر از کوره درمیره من حسابی بهونه میگرم خب چیکار کنم ...

وای عزیزم چقدر شرایط من و شما مشابه همدیگست منم دقیقا عقد محضری داشتم همسرمم وضعیت مالیش خیلی خوب نیست و نمیتونیم یه عروسی عالی بگیریم پدر همسرمم خودش وضعش خوب نیست

2738
خوشحالم که درکم میکنی عزیزم...من حالا از جهازم مبل و فرسم مونده که اونا هم کلی پول میخواد

مبل و فرش که نهایتا یه فرش ۵ تومنی و یه مبل ۷ تومنی میگیری

من چی که کلی چیز مونده

هیچی هنوز نگرفتم

مبل و فرش که نهایتا یه فرش ۵ تومنی و یه مبل ۷ تومنی میگیری من چی که کلی چیز مونده هیچی هنوز نگرفتم

به نظدم هر چی زودتر شروع کنی بیشتر به نفعته امروز بهتر از فرداست

قرار بذارید 16 تا مسافرت دو روزه برید هزینش هم زیاد نیس

چرا ۱۶ تا؟؟

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
من یه مرحله قبل توام، از دوستی خسته شدم🤪

منم😂😂😂

عضوشدن توی نی نی سایت برام مثل ی چالش شخصی هستش!چون اینجا طرزفکرایی و میبینم ک منو ب ستوه میارن اما با خودم شرط کردم که به وسیله این سایت صبرمو ببرم بالا و جواب هرچیزی و ندم و پرخاش نکنم!🙂😁تجربه های بقیه هم برام جالبن!خودم جای اونا میزارم و خیال بافی میکنم که اگه جای اون طرف بودم چیکار میکردم🧐🤔دوستون دارم بوس ب همتون ب خصوص آبانیاو ب جز برادرای سایت😁😁😁

برزخی ترین جای رابطع همین عقد!

انشاالله زودی بگزره برین سر خونه زندگیتون

عضوشدن توی نی نی سایت برام مثل ی چالش شخصی هستش!چون اینجا طرزفکرایی و میبینم ک منو ب ستوه میارن اما با خودم شرط کردم که به وسیله این سایت صبرمو ببرم بالا و جواب هرچیزی و ندم و پرخاش نکنم!🙂😁تجربه های بقیه هم برام جالبن!خودم جای اونا میزارم و خیال بافی میکنم که اگه جای اون طرف بودم چیکار میکردم🧐🤔دوستون دارم بوس ب همتون ب خصوص آبانیاو ب جز برادرای سایت😁😁😁

همچین مشکل بزرگی هم نیس اینو هی بخودت بقلبولون ک این دایمی نیس و موقته سعی کن از این موقت نهایت استفاده رو بکنی

کی فکرشو میکرد یروز یعده ناشناس دور هم جمع شیم و از خصوصی ترین حرفامون بهم بزنیم!
2706