2737
2734

بزن تو گوگل

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اول باید دون کنی و بذاری افتاب خشک بشه چند روز بعدم تو تابه تفت بده نمک و یه کم نشاسته و ابو قاطی کن بریز توش تفت بده تا بوش دربیاد میتونی ابلیمو ابغوره یا گلپر هم در اخر استفاده کنی

خداجونم فرشته کوچیکمو سپردم دستت انشالله فاطمه س دخترمو تربیت میکنه و من تو اون دنیا شرمنده دخترم نباشم و پاک به دیدنش بیام

بچینی‌؟یعنی چی؟ من تخمه خام شور کردم.بذار تو ماهیتابه ای چیزی بعد یکم تف بده و داغ که شد تو یه کاسه ناست خوری آبلیمو ونمک و یکم آب قاطی کن و بریز رو تخمه ها.بعد خیلی هم بزن تا خشک شن 

بچینی‌؟یعنی چی؟ من تخمه خام شور کردم.بذار تو ماهیتابه ای چیزی بعد یکم تف بده و داغ که شد تو یه کاسه ...

اره  همون گل هارو که تخمه گرفتن...میگم گل هارو بچیم بعد دون کنم

2738
2706