2737
2734

من چند سالی میشه که لک قهوه ای بعد پریودم چند روزی طول میکشید

ولی بعد  ر ا ب طه  تمیز میشدم

ولی الان دوماهی میشه که از این پریود تا پریود بعدی از داخل و ا ژ ن تمیز نمیشم

دکتر هم قبلا رفتم ولی نتیجه نگرفتم

کسی مشکل من وتجربه کرده؟؟

دوستم اینجوری بود

اما اونم دکترجواب نداد الان یه سال میشه میگه هنوز همونجوریه

به یه پسره خوشگل😏جذاب😎پولدار🤑قد بلند🕴خوشتیپ😍سیکس پک دار💪عطر تلخ برنه😜نیاز مندیم😉برای واکس زدن کفشایه آقامون😑بله ما آقامونو ب دنیا نمیدیم😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم مشکل لکه بینی دارم

من ۱۲ روزه س پریودام

من فیبروم دارم

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
2731
منم مشکل لکه بینی دارم من ۱۲ روزه س پریودام من فیبروم دارم

آزمایش دادید مشکلتون مشخص شد؟؟

چون من آزمایش پرولاکتین چند سال  قبل انجام دادم

نرمال بود

ولی با تجویز داروها و...

درمان نشدم

الانم که دوماهی مشکلم بیشتر شده

برای درمان اقدام کردم دکتر دوباره آزمایش وسونو  نوشته

قراره فردا انجام بدم

2738
آزمایش دادید مشکلتون مشخص شد؟؟ چون من آزمایش پرولاکتین چند سال  قبل انجام دادم نرمال بود ...

اره گفتن برا فیبرومه

ولی فیبروم من سابسروزاله یعنی بیرونه ربطی نداره

منم مدارا میکنم دیگه

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
اره گفتن برا فیبرومه ولی فیبروم من سابسروزاله یعنی بیرونه ربطی نداره منم مدارا میکنم دیگه

خداسلامتی بده عزیزم

خوبیش اینه که دلیل مشکلت مشخص شده

ولی برای من،معلوم نیست از چیه

خداسلامتی بده عزیزم خوبیش اینه که دلیل مشکلت مشخص شده ولی برای من،معلوم نیست از چیه

نه اون دلیلش نیست

الکی میگن از سر خودشون باز کنن

فیبروم من بیرون رحمه ربطی به به لکه بینی نداره

دو سال پیش کلی ازمایش و سونو دادم. نمیفهمن علتش چیه 

2706