2737
2734
عنوان

عاشق مامانم شده بود

1283 بازدید | 32 پست

زمان مجردی مامانم یکی عاشق مامانم بود مامانم بهش محل نمیداد بعد اینکه فهمید مادرم عقد کرده زنگ میزد به باباش فوش میداد مامانم ازدواج کردبابابام چند وقت پیش موقع خرید اتفاقی پسره مادرمو دید 

فکر میکنم راسته که میگن تاوان داره اخه الان من عاشق شدم بدجورم عاشق شدم هرروز گریه میکنم قایمکی ولی نمیدونم طرفم دوستم داره یانه بهش نگفتم دوسش دارم😞 الان میفهمم اون طفلی چی کشیده اگه ازدواج کنه داغون میشم تصورشو میکنم میشینم گریه میکنم الانم باگریه نوشتم🙂

همسایه عوضیمون ساعت دونصفه شب بامشت میکوبید به دیوار حالا خداروشکر من خواب نبودم داشتم «شیپور»تمرین میکردم ملت دیونه شدنا!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب برو بهش بگو اگه گفت اره مبارکه اگه گفت نه سخته و طول میکشه ولی فراموش میکنی

فامیله میترسم بگم

همسایه عوضیمون ساعت دونصفه شب بامشت میکوبید به دیوار حالا خداروشکر من خواب نبودم داشتم «شیپور»تمرین میکردم ملت دیونه شدنا!
2731

تلقین‌ نکن ک‌مادرت بی محلی کرده و داری تاوان میدی همه ادما عاشق میشن من خودم روزی صدبارعاشق میشدم برا همشونم گریه میکردم تا ی سال اینا عشق نیستن بعدا میفهمی...احساساتو بریز دور

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟
تلقین‌ نکن ک‌مادرت بی محلی کرده و داری تاوان میدی همه ادما عاشق میشن من خودم روزی صدبارعاشق میشدم بر ...

یک سالی هست که عاشقشم ازیک سالم بیشتر

2738
یعنی چی تاوان داره؟  پس اختیار آدم چی میشه؟مگه قولی داده بودن به پسره؟

نه نداده بودن ولی پسره دوستش داشت  منم دوسش دارم ولی اون دوستم نداره🙂

یک سالی هست که عاشقشم ازیک سالم بیشتر

الان خجالت میکشم راجبش بحرفم چون عاشق شوهرمم ولی ۳سال با یکی بودم فک میکردم بدون‌ اون میمیرم ولی زن‌گرفت و گذر زمان حالم خوب شد بیخیال دخترخوب 

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟
2706