2733
2734
عنوان

ختم قرآن

| مشاهده متن کامل بحث + 791 بازدید | 146 پست

ختم ۳۰ جزء قرآن هدیه به 

حضرت آمنه حضرت خدیجه حضرت ام البنین

و مادر ۱۲ امامون از حضرت فاطمه بنت اسد و فاطمه سلام الله تا حضرت نرجس خاتون

به نیت حاجت روایی خودمون و شرکت کننده ها در ختم  قرآن

دست توسل به مادران ائمه زدیم که به حق مادراشون حاجت ما رو روا کنن

هرکس مایله شرکت کنه نفری یک جز انتخاب کنه

جزء تکراری هم برندارید

ان شا الله تا عاشورا هم بخونید 

دیرتر نشه 

جز اول samirsob

جز دوم زهرا 

جز سومmaneli 1399

جز چهارم  soozana

جز پنجم زارت

جز ششم لادن طلایی

جز هفتم mihttfgjtrrd

جز هشتم فاطمه از دیار عشق

جز نهم he_mi

جز دهم haniyeh_gh

جز یازدهم مهسایی

جز دوازدهم شهرزاد_بلا

جز سیزدهم‌ami 71

جز چهاردهم asmoon 60

جز پانزده

جز شانزدهم یا زهرا

جز هفده

جز هجده

جز نوزده khosbakhtihamishegi

جز بیستsoozana

جز بیست و یک  soozana

جز بیست و دو soozana

جز بیست وسوم منور ۲۱

جز بیست و چهارم

جز بیست و پنجمnasiiiim 25

جز بیست و ششم zahra

جز بیست و هفتم mpr

جز بیست وهشتم مادرami71

جز بیست ونهم زهرا

جز سیz_s_a

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

سلام 15،17،18من میخونم

اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِنآئِكَ عَلَيْكَ مِنّى سَلامُ اللّهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَ بَقِىَ اللَّيْلُ وَ النَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللّهُ اخِرَالْعَهْدِ مِنّى لِزِيارَتِكُمْ اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَيْنِ

خواهشن برا ازدواج با شخص خوب برا دعا کنید منم دعاتون میکنم

اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِنآئِكَ عَلَيْكَ مِنّى سَلامُ اللّهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَ بَقِىَ اللَّيْلُ وَ النَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللّهُ اخِرَالْعَهْدِ مِنّى لِزِيارَتِكُمْ اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَيْنِ
2738
موافقید من 18 رابخونم

مشکلی نیست عزیزم حاجت روای بشین 

ممنونم

خواهش گلم

2706