2726
عنوان

عوارض واکسن یکسالگی کودک

321 بازدید | 10 پست

سلام من ۲۹ تیر واکسن یکسالگی پسرم رو زدم، حالش خیلی خوب بود. تا اینکه چهارشنبه صبح دیدم دمای بدنش بالاست و پاراکید دادم و ۳ روز تب شدید داشت تقریبا بچم.

الان پنج روز گذشته و تبش با پاراکید (استامینوفن) کنترل میشه خداروشکر و یکم زیر گلوش انگار باد کرده ولی انقدر جزییه که زیاد به چشن نمیاد  

میخواستم سوال کنم برای کسی اتفاق افتاده این علائم؟ 

برای دختر من هیچ علائمی نداشت حتی تبم نکرد

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

شاید سرما خورده واکسن یکسالگی عوارض نداره.حتی گفتن استامینوفن هم ندم.ببر دکتر شاید گلوش چرک داره.پسرم چن روز پیش سرماخورده بود تب داشت دکتر بردم گف گلوش و گوشش چرک کرده دارو داد خوب شد

واکسن یک سارگی تب نداره

ببر دکتر کرونا نباشه

علوم پزشکی ام چه حرفه و چه رشته ای بماند. اگر گاهی پستهایی میزنم ک ازتون راهنمایی طب سنتی یا خونگی میخوام فقط میخوام از تجربیاتتون استفاده کنم. لطفا دوا درمون الکی نگید و روشم اصرار نکنید!!چون متاسفانه میبینم کاربرا میان کمک پزشکی ازتون میخوان شما هم هر چی بلد نیستید و هستید میگید روشم اصرار میکنید و با بقیه هم سرش جنگ دارید! تو حال خودتون باشید 
شاید سرما خورده واکسن یکسالگی عوارض نداره.حتی گفتن استامینوفن هم ندم.ببر دکتر شاید گلوش چرک داره.پسر ...

دوتا دکتر مختلف رفتم گفتن هم گلو هم گوشش سالمه و عفونت نداره.خکدم خیلی نگرانشم ولی دکترا میگن عوارض واکسنه