2726

ما سورن داشتیم عالییههه فقط توربو شارژش  دنا پلاسم عاااالیه این دوتا یکیش

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بستگی به پولت داره گلم

هر چی پولت بیشتر باشه مدل بالاتر بگیر حالشو ببر😁

من که به زور ۳۰ تومن جم کردم و با این گرونی فرقون نمیدن 😓

لطفا یه صلوات برا ظهورآقاوتعبیر نشدن خوابم وخوب بودن رابطه بین داداشام و کار پیدا کردنشون وطول عمر پدرو مادرها(پیش مرگشون بشم من دعا کنین لطفا) و حفظ آبروی همه و من به حق آبروی خانوم فاطمه الزهرا(س) و سلامتی شوهرم و کارپبدا کردن همه بیکارها بفرستین  خدا خیرتون بده الهی آمین
بستگی به پولت داره گلم هر چی پولت بیشتر باشه مدل بالاتر بگیر حالشو ببر😁 من که به زور ۳۰ تومن جم ک ...

پول که مشکل ندارم یه عالمه جمع کردم😁😁

فقط میخوام بدونم کدوم به قیمتش می ارزه

ایشالا تو هم یه روز ماشین دار میشی

همه چی آخرش خوب میشه اگه خوب نشد هنوز آخرش نشده
داداشم میگه شاتون میزنه اصن نمیدونم شاتون چی هست😓😓 ولی خیلی قشنگه به نظرم

میگه میخوای چقدر زیر پات باشه سالیان دراز ؟

خوب چند سال که شاتون زد  یه چیز بهتر و خوشگل تر بخر

والا 🙄

از نظر و حرف زدنت خوشم نیاد، باهات بحث نمی کنم، ✋ ریپلایم هم بکنی نظرت رو نمیخونم 😼 چون برام مهم نیست👎
2706