2726
عنوان

مشکل از منه ک ناراحت شدم؟؟؟

483 بازدید | 23 پست

خونه برادر شوهرم بودیم دوهفته پیش 

بعد زنش تپله ۸۷کیلوعه بعد من لاغرم

بعد سر سفره برا زنش غذا زیاد کشید گفت بخور زن باید چاق و هیکلی و تپلی باشه 

بعد من ک لاغرم بهم برخورد مخصوصا اینکه جلو شوهرم گفت بهمم ریخت   

قبلشم میوه برامن اورد گفتم مرسی نمیخورم گفت بخورر زن داداش من باید چاق باشه نگاه کن جاریات چ تپلن  

ب نظرتون خیلی حساسم ک ناراحت شدم؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

معلومه آدم شوخ طبعی برادر شوهرت

ماه را نشانه بگیر                                                حتی اگر تیرت خطا برود                                          در میان ستارگان فرود خواهی آمد

وای وای اصلا تپلی و چاقی خوب نیس حالا من که ۶۰ کیلوام دارم خودمو ب اب و اتیش میزنم لاغر شم‌.زن لاغر خیییلییی خوبه زن چاق و تپل اولا جذاب نیس بنظرم بعدشم سنش زیاد دیده میشه..ب خانومای چاق و تپل برنخوره منظورم جاریای این خانوم بودن

آذر ماهیا عشقن❤
وا چ بیشعوره به اون چ که زن داداشاش چاقن یا لاغر

نوشتی لایک نکن اما من هرجا میبینمت لایکت میکنم😜

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم. به پشت سرم نگاه کردم جاهایی که از خوشیها حرف زده بودیم جای دو رد پا بود و جاهایی که از سختیها حرف زده بودیم تنها جای یک رد پا بود به خدا گفتم:در سختیها کنارم نبودی ؟خدا گفت:آن رد پایی که میبینی من هستم در سختیها تو را به دوش می کشیدم خدایا تو بی نظیری 😍😍😍😍 آدمهارو نه تو سفر بلکه وقتی خرشون از پل گذشت بشناس******چند بار که به درد و دلت بگن چرت و پرت یاد میگیری از درد بمیری ولی از کسی کمک نخوایی😢😢 

😂 وا دور ازجون مگ پرواره 

من بنظرم ی دخترِ لاغر و خوش فرم بدون شکم و پهلو خیلی قشنگ تر از ی چاقه ژله ایه، البته من خدایی نکرده ب کسی توهین نمیکنم اما چاقی دیگ رو بورس نیس الان فقط خوش استایلی مهمه.... 

من و غم پیکه وه چرومان کرد ل ورزی تاریکی زستانیک،ایستا او بوه ته سنوبر منیش بومته گوچانیک....🙃
2706