2726
عنوان

دوست پسرم سر یه عکسم باهام دعوا کرد 😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1857 بازدید | 131 پست
تبشرتم اونقدر بد نبود  چرا فالوورام هستن ولی جوابشونو نمیدم

خو اون غیرتی میشه پیرا عکستو با تیشرت ببینن طبیعیه عزیز

فرقمون اینع که:                                                                    شما بلاک بازی میکنین؛ ما پلاک بازی         آرع فرقمون زیادع...🤘🏿👑
چه جرئتی دارین دوس پسر میگیرین؟یعنی خونواده هاتون بدونن براشون مهم نیست؟نمیدونم چرا نمیتونم این موضو ...

دوس پسر داشتن خیانت به پدر و مادره؟

عاشق شدن مثل گوش دادن به صدای پیانو توی یه کافه شلوغ می مونه،اگه بخوای به اون صدای قشنگ گوش کنی باید چشم هات رو ببندی از بقیه ی صداها بگذری و اون ها رو نشنوی,صدای خنده ها،گریه ها،به هم خوردن فنجون ها....تو واسم اون صدای قشنگ بودی که من به خاطرش هیچ صدایی رو نشنیدم:))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن 

فرقمون اینع که:                                                                    شما بلاک بازی میکنین؛ ما پلاک بازی         آرع فرقمون زیادع...🤘🏿👑
میگه این لباسو بپوش 😑😑😑😑

قشنگه شکلش رنگش قشنگ نیس

2728

خیر البته بستگی به سن دو طرف داره تو یک سنی احساسات خیلی زیاده باید مراقب احساساتش باشه دختره ولی در کل خیانت نیست به پدر و مادر 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
اتفاقن حق داشته

حق چی داره ، محدود کردن دختر مردم که هیچ نسبتی ندارن

کاربری خانوم هدف من از زندگی تولید مثل نیست پس بهتره در نظرات من دخالت نکنی،مجرد و نامتعهد، من ترکم!

پدری که زحمت میکشه برا دخترش تا خرج و مخارجشو بده.گوشی براش میخره .مادری که صبح تا شب کلفتی میکنه تو خونه واسه بچه هاش.حالا دختره قربون صدقه یه پسره لاشی میره که خونوادش هم نمیخوانش.حالا همین دخترا پدرشون بگه جورابمونو بشور اه اه و پیف پیف راه میندازن  اما از دوس پسرشون حساب میبرن.واقعا خدا همه دخترا رو به راه راست هدایت کنه

همه دنیا بخواد و تو بگی نه؛ نخواد و تو بگی آره تمومه؛همین که اول و آخر تو هستی؛به محتاج تو محتاجی حرومه....
حق چی داره ، محدود کردن دختر مردم که هیچ نسبتی ندارن

خو میخادش اگ کاملن بیخیال باشه ینی نمیخادش البته پسرا زیاد سرکار میزارن حساسم باشه ممکنه نخادش نباشه ک احتنالش باز بیشتر میشه خو حق دارع عکس با تیشرت بزارع آدم خساس میشه

پدری که زحمت میکشه برا دخترش تا خرج و مخارجشو بده.گوشی براش میخره .مادری که صبح تا شب کلفتی میکنه تو ...

ربطی ندارع هرکسی ی جور ازدواج میکنه ی دخارهم با ی پسر دوست میشه ازدواج میکنه دلیل نمیشه اون پسر لاشی باشه شما از اون دسته آدمایی هستید ک پدرو مادر برات خیلی باارزشن

اخه خودتم حاضری تو این گرما این لباسو بپوشی؟ منم که خفه میشم 

چند وقته با هم هستید 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
اخه خودتم حاضری تو این گرما این لباسو بپوشی؟ منم که خفه میشم 

خو ی چی دیگ بپوش ولی ی چی بپوش ک حجاب داشته باشه

ربطی ندارع هرکسی ی جور ازدواج میکنه ی دخارهم با ی پسر دوست میشه ازدواج میکنه دلیل نمیشه اون پسر لاشی ...

موافقم 

تبشرتم اونقدر بد نبود  چرا فالوورام هستن ولی جوابشونو نمیدم

ایا خانواده هاتون در جریانن ببین یک چیزی بگم اگه خواستی باهاش زندگی کنی به حرف پدرت در موردش دقت کن مردا خوب هم را میشناسن این اویزه گوشت کن کلا

2706