2737
2734
عنوان

وقتی بزرگتر از سنت دیده میشی🤪😷

747 بازدید | 62 پست

نمیدونم این دهه هشتادیا کی این همه رشد کردن 

بیشتر فامیل هامون دهه هشتادی بچه هم دارن حدود یه ساله هیکلشون بعد بچه دو برابر شده قد ماشالا حضرت آدم  هیکل چی بگم سنشو نگه فک میکنی ۲۵ ب بالاس  سایز سینه رو هم ک نگم وااای😑  انگار زنه چندین ساله ان 

اونروز سوار آژانس بودم با بچه هام پرسیدم مدرسه کجاس این سمت گفت دبیرستان اون طرفه منم گفتم دبستان میخوام راننده قیافش اینطوری شد😲😲😲

گفت آبجی شرمنده من فک کردم واسه خودت میخوای فک کردم این دو تا خواهر برادرتن منم ک اینجوری😬😬

گفت شرمنده تو رو خداا

حالا هر کجا با فامیل دهه هشتادیمون میرم فک میکنن خواهر بزرگمه😁

خلاصه خیلی کیف میکنم میگن اصلا بهت نمیاد ماشالا😍🤩

یکی از شرایط بی بی فیس بودنم 

ابروهامو هیچ وقت برنداشتم رنگ نذاشتم ب ابروهام 

فقط مرتب کردم و این که اصلا اهل کرم پودر و پن کک نیستم اصلا و ابدا فقط ب پوستم میرسم طبیعی خوب باشه 

و موهای مشکی دارم اهل رنگ نیستم فقط سالی اونم ب ندرت🙂

ضربان قلبمه . مرحم دردمه . فقط خودی .فقط خودی. فرشته مرگمه. تمام تار وپودمه بود ونبودمه فقط خودی فقط خودی( عاشق آهنگشم😁)          گاهی به آخرین پیراهنم فکر میکنم که مرگ در آن رخ میدهد....     هم آرایش میکنید 😁 هم عمل کردین 😁 هم کامپوزیت و لمینت 😄  همم با اسنپ چت عکس میندازین 🙄😳 مگه چقد زشتین🤔   وقتی عکس یهویی تو فرستادی بدون آرایش میفهمیم چقد خوشگلین  با آرایش که سیب زمینی ام خوشگله😁😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من که یادم نمیاد پرسیده باشم چطور بیبی فیس به نظر میای؟🤐😑😶

بچه ها شما از ایشون پرسیدین؟🤔

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2738
من که یادم نمیاد پرسیده باشم چطور بیبی فیس به نظر میای؟🤐😑😶 بچه ها شما از ایشون پرسیدین؟🤔

😎

ضربان قلبمه . مرحم دردمه . فقط خودی .فقط خودی. فرشته مرگمه. تمام تار وپودمه بود ونبودمه فقط خودی فقط خودی( عاشق آهنگشم😁)          گاهی به آخرین پیراهنم فکر میکنم که مرگ در آن رخ میدهد....     هم آرایش میکنید 😁 هم عمل کردین 😁 هم کامپوزیت و لمینت 😄  همم با اسنپ چت عکس میندازین 🙄😳 مگه چقد زشتین🤔   وقتی عکس یهویی تو فرستادی بدون آرایش میفهمیم چقد خوشگلین  با آرایش که سیب زمینی ام خوشگله😁😂
الان کل حرفت این بود هشتادیا همه بزرگتر از سنشون نشون میدن اما شما قشنگی؟؟؟؟؟

واقعا چرا اینجوریه منظورم اینه دهه هشتادیا خیلی زود بزرگ شدن پیش هفتادیا نه کلی میگم

2706