2733
2734
عنوان

خانمایی ک ی بچه دارید

608 بازدید | 72 پست

خانمایی ک ی بچه دارید و دیگه قصد بچه دار شدن ندارید ...میشه  روش جلوگیری مطمئن رو ب منم بگید...خیلی میترسم از دوباره بچه دارشدن.

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵

ک ان

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ک ان

اخه شوهرم در طول روز دوبار  رابطه میخواا..هربارم واسه خودش عشقش بکشه کان میزاره  .اصلا بهش اعتمادی نیس

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵

خودتون مراقب باشید از همه مهمتره

دخترکم🧡منو بابایي بی صبرانه منتظرتیم...❤️دِل آنا❤️خدایا شکرت بخاطر وجود سه تا فرزندم👨‍👩‍👦‍👦+👼🏻....وَ چِقَدر بی اندازه میخواهَمَت💍همسر خوبم...
2738
دستگاه  بزار

دستگاه اطمینان داره؟ اخه بعضیا با دستگاه باردار میشن.مثلا میگن دستگاه بزاری نباید چیز سنگین بلند کنی.پله بالا پایین نکنی.ما خونمون طبقه بالا

2706