2737
2734
عنوان

آز خون تعیین جنسیت🙃

| مشاهده متن کامل بحث + 1879 بازدید | 89 پست
چی دوست داری؟  انقدر برات مهمه که رفتی آزمایش دادی؟ یا فقط از سر کنجکاوی؟

اره عزیزم برام مهمه و فک میکنم همه مادرا دوست دارن زود بفهمن 

💕🧿منم مامان شدم خدا جونم مرسی بیاد همه منتظرا هستم 🧿💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه لینکشو بفرستی 

ندارم 

همینجا قسمته سرچ برنی میاره

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

حالت تهوت تو سر صبحه یا شبا و عصرا؟ 

موهای بدنت زیاد شده یا کم؟ 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
2731
شما ک ب قول خودت منتظر بچه بودین  اولویتت باید سالم بودن باشه ن جنسیت

کی دوست داره بچش ناسالم باشه چه حرفیه میزنی

سلام عزیز دلم تو خوبی دخترت گلت خوبه پسرت خوبه😍 نی نی جدید نداری😍😍😍😍

ممنون خوبیم شکر ...نه بابا این خونه دو خواب است تا عوضش نکنه عمرا بچه بخام....تو چی مگه تو داری کلک  

2738
میشه بگی رژیمت چی بود؟فقط رژیم بود یا زمان نزدیکی هم‌دکتر میگه؟

رژیمم ماله تاپیک بانو بود مامانای اقدامی با کیت ثزمان نزدیکی و ایناهم همه رو‌خودم پیدا کردم چون پریم خیلی منظو بود

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
میشه لینکشو بفرستی 

عزیزم من هم رژیم گرفتم هم زمان تخمکگذاری اقدام کردم هم همه روشها.پوزیشنهاکه مربوط به پسربودانحام دادم.هم نذرکردم ولی بچم دخترشد.عزیزم تاخدانخوادهیچ اتفاقی نمیوفته

چقدر بی بابا بودن سخته😔میشه صلوات بفرستین برای شادی روح باباجونم.ممنون🙏

اصلا از ویار نمیشه گفت من هر کی میبنتم غریبه و آشنا میگن پسره در این حد که بعضیا میگفتن اگر دختر بود تو بیمارستان عوضش کردن ولی همین آزمایش هم آمنیوسنتز هم تو آنومالی گفتن دختره  

یه نی نی سالم و شاد تنها آرزوی این روزامه
عزیزم من هم رژیم گرفتم هم زمان تخمکگذاری اقدام کردم هم همه روشها.پوزیشنهاکه مربوط به پسربودانحام داد ...

منم خیلی ازین کارا کردم ولی خدا نداد که نداد به سال مدام سونو تخمکگذاری میرفتم و قرص میخوردم ولی خدا نداد دقیقا ماهی که ول کردم گفتم اصلا نمیخوام ولش اقدام خاصی ام نکردیم سریع بعدش دوش گرفتم دقیقا همون ماه من حامله شدم خیلی خیلی باورنکردنی بود خودم واقعا باورم نمیشد

2706