2737
2734
عنوان

برخورد با بچه ها درمسائل ج ن س ی

226 بازدید | 6 پست

سلام بچه ها پسرخالم ۴سالشه پسر عموی مامانمم ۸سالشع ولی خب خیلی شره و مثل بچه دوساله رفتار میکنه خیلی غد وتخس چون ته تغاریه این اقا خیلیم باهوشه ها اینقد که از گوشی سر درمیاره کل فامیل سر در نمیارن گوشی خراب میشه میدن بهش از قضا این اقا شدید با پسر خاله من دوسته وهروقت خونه بابابزرگم میاد دست پسرخالمو میگیره میبره اتاق باهاش بازی می کنه حالا خالم میگه یه دوهفته اس پسرخالم حرفای خیلی بد میزنه خالم گفت محلش نمیدم که حساس نشه رو این کلمه ها واز یادش بره و هرموقع شروع به این حرفا میکرد خالم حواسشو پرت میکردو میگفت بهش که شعر حروفای انگلیسی رو بخونه چون خیلی دوست داره ولی دیروز یدفعه شلوارشو کشید پایین شروع کرد بازی کردن باهاش که خالم خیلی دعواش کرد وبهمون گفت چند بار دیگه هم این کارو کرده دید هرموقع پسرعمو مامانم اینجاس این کارو میکنع فهمید و به داداش بزرگترش که ۲۵سالشه گفت داداشه گفت اره یه برنامه نصب کرده که کلا از اینا میاد بالا گوشی ومخفی بعدم گفت یه بار دیگه ام داشته فیلم س و پ ر میدیده که مچشو گرفتن ولی خب نمیتونن ترکش بدن وخودشونم درگیرشن بعد خالم فهمید دلیل اینا چیه اخه پسرخالم خیلی مودبه و حتی هنوز یه فحش بلد نبود یدفعه اینجور شد مواظب بچه هاتون باشین باکی دوست میشن حالا به نظرتون باهاش چجوری رفتار کنیم که دیگه اینکارو نکنه اخه میگن خیلی خطرناکه این رفتار شماهم داشتین تو بچه ها چجوری از یادش بره واینکه از کجا بفهمیم چی دیده تو گوشی و تا چه حدبوده

کاربری سوممه:) من خاک خورده سایتم از 94اینجام من پشمای صاحبمم خودش از عجایب نی نی سایت ریخته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فیلم سخسی تو 8 سالگی یا اکثر امام زاده ها

😐واقعا دور زمونه بدی شده من کلاس نهم گوشی نداشتم همه حرفای ۱۸+ میزدن منم ساده نمی فهمیدم بعضی کلماتی که میگفتن 

بعد تو دهم فهمیدم حالم بهم خورد ازشون 

الانم دست بچه ۱۲ ۱۳ ۱۴ ...تا قبل ۱۸ ساله گوشی ببینم اعصابم خورد میشه سریع ازش میگیرم😂

خدایا شکرت ❤

عزیزم باید برید پیش مشاور این مسئله کوچیکی نیست یه پسر 8 ساله فیلم س و پ ر دیده این فاجعه اس و باید واسه درمانش کاری کرد

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@

فقط بایدگوشی ازش دورنگه داری اکن بچه هم که تخسه حتماگوشی دادن دستش شده این الانم میشه درمان بشه واگرنهتا۱۵سالگی ترتیب ده نفرومیده اون خونوادش چه احمقی بودن حالم ازمادرپدراوخواهربرادرای بزرگتربهم میخوره که خودشونوزدن به اون راه..خصوصایه عده پسردارن فکرکردن هیچ اتفاقی واسشون نمیافته درحالیکه آمارتجاوزبه پسرهابیشتره😔حتی تجاوزهم بهشون میشه وکسی نمیفهمه

🤲🥰به لطف خداوندعزیزم تا۹/۹/۹۹شغل ودرآمدعالی،ازدواج وعشق موفق🥰🤲خدایاشکرت