2726
عنوان

برادرشوهرم بیست وپنج میلیون ازمون میخواد دیوانه مون کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 2767 بازدید | 173 پست
وای تروخداپول قرض میگیرین موقع پس دادن الم شنگه بپانکنیدخوب پولشومیخوادلطف کرده داده اونم بعدیکسال پ ...

عزیزدلم من نمیدونم برادر شوهر شما چطوریه ولی برا ما به یورو داده به یورو هم پس میگیره بهش میگیم بزار نی نی بیاد ماه بعد پولتو میفرستیم فقط شماره کارت فرستاده

عزیزم به یورو داده به یورو پس میگیره اونقدرام که فک میکنی سرش مظلوم نیست که همه پریدن سرم

در هر صورت پولشو میخواد...شاید میخواد جایی سرمایه گذاری کنه

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چراحق داره ولی میتونه یکم صبر کنه

نمیدونم بچت ناخاسته بوده یا خودت خاستی عزیزم ولی وقتی این همه بدهی دارین کاش یکم بچه دار شدنو عقب مینداختین ن شما اذیت میشدین نه نینی نه عموی نینی 😐

همسرم دلیل من است. 💜🌱
2728
میدونم میخواد ولی خو نا الان نداریم که بهش بدیم میگیم دوماه دیگه صبر کن به یورو داده به یوروهم میگیر ...

عزیزم ب احتمال زیاد توی یکی و دو ماه دیگه قیمت دلار و یورو پایین میاد  فک کنم بخاطر این اصرار داره!!

بنظرم من ک حق با برادر شوهرت !! 

شما توی این یکسال باید فکرش میکردید.

من بودم تازه کلی هم ازش تشکر میکردم ک صبر کرده !!

وقتی پول دادش خودتم عقب افتاد اون وقت حال برادرشوهرتو میفهمی

من نمیدونم چرا هیچکس درک نمیکنه من منظورم این نبود پولشو نگیره منظورم این بود حتی یک ماه هم فرصت نمیده با اینکه به یورو پس میگیره

عزیزم ب احتمال زیاد توی یکی و دو ماه دیگه قیمت دلار و یورو پایین میاد  فک کنم بخاطر این اصرار د ...

اخه موقعی که داد یورو سپونزده شونزده بود الان یورو بیست وخورده ای یعنی نمیتونه حالا دوتومن ضرر کنه ولی داداششو تو امواس نزاره اینجوری

من نمیدونم چرا هیچکس درک نمیکنه من منظورم این نبود پولشو نگیره منظورم این بود حتی یک ماه هم فرصت نمی ...

خب شما وقتی نیازداشتی پولشو داشت الان حودش نیاز داره نباید پول خودشو بخاد؟  موضوع اینه که شماناراحتی که پول خودشو میخاد

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.
من نمیدونم چرا هیچکس درک نمیکنه من منظورم این نبود پولشو نگیره منظورم این بود حتی یک ماه هم فرصت نمی ...

عزیزم به هر حال وقتی قرض میگیرین باید پس بدین دیگه

اونم حدودا یکساله صبر کرده

من خودم حق رو بهش میدم

به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود  
نمیدونم بچت ناخاسته بوده یا خودت خاستی عزیزم ولی وقتی این همه بدهی دارین کاش یکم بچه دار شدنو عقب می ...

عزیزم کاش شما هم میدونستی که نباید این حرف و بزنی مطمین باش اگر مجبوری نبود بچه دار نمیشدیم من فقط گفتم که اون ادم باید یکم وضعیت مارو درک میکرد جون داداششه حالا به یورو داده یه ماه دیگه به یورو بگیره که اینجوری داداششو تو امپاس نزاره

دقیقا . من کاری به استارتر ندارم . اما خداییش بعضیا به حدی بد حسابی میکنن و بعد آخرشم طلبکار میشن ...

بنظرم دیگه پولشو نگیره سنگین تره، ۲۵ تومن ۲ سال پیش دیگه الآن چه ارزشی داره ... 

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
عزیزم به هر حال وقتی قرض میگیرین باید پس بدین دیگه اونم حدودا یکساله صبر کرده من خودم حق رو بهش می ...

چه میدونم حرف زدن اسونه ولی وقتی توی شرایطش قرار بگیری میگی کاش یکم صبر میکرد ضررمالی که نمیکنه

2706